Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Kolorowanki 52 gier

Elsa Koloruje

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w Elsę . Masz tutaj do pokolorowania jej świat i elementy , które ją otaczają . Postaraj się wszystko zrobić najlepiej jak tylko potrafisz . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Piękna I Bestia Kolorowanie

Ocena gry

W tej kolorowance będziemy nadawać kolory pięknej i bestii . Nadaj im kolory jakie tylko zechcesz . W tej grze wszystko zależy od Ciebie . Wybierz kolor z palety kolorów i koloruj . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Kolorowanka Piotruś Pan

Ocena gry

Wszyscy na pewno znamy Piotrusia Pana . Tym razem mamy możliwość sami nadać mu kolory . W tej kolorowance to my wybieramy gdzie i jaki kolor mamy tylko zamiar położyć . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Kolorowanka Księżniczka

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest po prostu kolorowanie obrazka na którym znajduje się Księżniczka tańcząca z księciem . Jeśli lubisz kolorować to nie czekaj . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .Kolorowane Instrumenty

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie po prostu pokolorować obrazki na , którym znajdują się instrumenty . Postaraj się zrobić to najdokładniej jak potrafisz i żeby kolory do siebie pasowały . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Pokoloruj Maskę

Ocena gry

W tej grze masz do wyboru jedną z trzech masek . Po wybraniu maski zostaje ona przemieniona na kolorowankę . Wtedy to już my robimy z tą kolorowanką co tylko chcemy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Pony Kolorowanka

Ocena gry

W tej grze musisz tylko wybrać jedną z dwóch kolorowanek Pony . Dokładnie ją pokolorować i zadbać o to , aby nasz kucyk Pony miał wokół tak kolorowo jak tylko lubi . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Nasze Łóżko

Ocena gry

W tej grze możemy sami zaprojektować dl siebie pościel na łóżko . Możemy zacząć od wzoru kształtu . W dalszej fazie co najlepsze sami możemy ją pokolorować . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kolorowanka Ślub

Ocena gry

W tej grze masz możliwość pokolorowania trzech obrazków ukazujących elementy ślubu . Możesz wybrać obrazek . Pamiętaj ślub to kolorowa okazja . Postaraj się to zrobić jak najlepiej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kolorowanka Taniec

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest to , aby pokolorować obrazek na , którym znajdują się osoby podczas tańca . Postarajmy się to zrobić dokładnie . Mamy do wyboru wiele kolorów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Kolorowanki
 • Elsa Koloruje

  Elsa Koloruje

  Oglądana: 1150 ocena: 0.00

 • Pony Kolorowanka

  Pony Kolorowanka

  Oglądana: 1134 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Księżniczka

  Kolorowanka Księżniczka

  Oglądana: 1064 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Ślub

  Kolorowanka Ślub

  Oglądana: 1050 ocena: 0.00

 • Nasze Łóżko

  Nasze Łóżko

  Oglądana: 989 ocena: 0.00

Reklama

cookie