Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Kierowca 10 gier

Trasa ciężarówki

Ocena gry

W grze jesteś kierowcą ciężarówki, a Twoim zadaniem jest dowiezienie towaru we wskazane miejsce w stanie nienaruszonym. Musisz więc być ostrożny, bo trasa jest niebezpieczna, a na drodze możesz spotkać różne przeszkody. Steruj: strzałki, Shift - Turbo, Z- Hamulec.


Kierowca autobusu

Ocena gry

W grze zajmujesz się kierowaniem autobusem. Musisz zawieźć swoich pasażerów we wskazane miejsce. Postaraj się dotrzeć do nich jak najszybciej!


Parkowanie na ekranie

Ocena gry

W tej grze pokażesz, jak dobrze umiesz parkować samochód! Twoim zadaniem jest zaparkowanie pojazdu w wyznaczonym miejscu. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Taksówkarz w NY

Ocena gry

W tej grze sprawdzisz się jako taksówkarz w NY. Jest to duże miasto, więc jest to trudne wyzwanie! Sterowanie za pomocą strzałek, klawiszem R zmieniasz stację w radiu, a klawiszem H przyjmujesz nowych klientów. Daj z siebie wszystko!Taksówkarz online

Ocena gry

Jeżeli chciałeś chociaz raz sprawdzić się jako taksówkarz, teraz masz szansę! Rozwieź wszystkich swoich klientów do domów. Postaraj się, aby byli zadowoleni z jazdy i dotarli do celu na czas.


Kierowca wojskowego jeepa

Ocena gry

Praca w wojsku, to bardzo niebezpieczna sprawa. Jako kierowca żołnierskiego jeepa musisz wykazać się niemałym sprytem i umiejętnościami! Postaraj się unikać ataków wroga i zestrzel wszystkich swoich przeciwników! Sterujesz klawiszami: W,A,S,D, kierujesz działem :myszka, strzelanie: Spacja. Powodzenia!


Wybuchowa misja wojskowa

Ocena gry

Przed Tobą nie lada wyzwanie. To gra dla wszystkich o mocnych nerwach. Wcielasz się w postać kierowcy, który postanowił się podjąć samobójczej misji. Musisz w odpowiednim momencie odpalić wybuchowego jeepa. Najpierw go rozpędź później odpal. Postaraj się wypełnić swoją misję jak najlepiej potrafisz!


Górska przygoda jeepem

Ocena gry

Ta gra jest świetną opcja dla wszystkich, którzy uwielbiają adrenalinę. Poruszaj się po ekstremalnie niebezpiecznych trasach górskich i zdobądź jak najwięcej punktów i poziomów gry!


Zawody Mini Monster Truck

Ocena gry

Spróbuj swoich sił na zawodach Mini Monster Truck! Wciel się w postać kierowcy pojazdu i postaraj się pokonać wszystkich przeciwników, którzy staną na Twojej drodze!


Wyścigi: Formuła 1

Ocena gry

Wybierz swoją stajnie i pokaż pozostałym kierowcą jak wysokie twoje umiejętności. Pokonaj legendy formuły i zostań numerem 1.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kierowca
 • Taksówkarz w NY

  Taksówkarz w NY

  Oglądana: 1805 ocena: 0.00

 • Parkowanie na ekranie

  Parkowanie na ekranie

  Oglądana: 1484 ocena: 0.00

 • Wyścigi: Formuła 1

  Wyścigi: Formuła 1

  Oglądana: 1463 ocena: 0.00

 • Taksówkarz online

  Taksówkarz online

  Oglądana: 1109 ocena: 0.00

 • Wybuchowa misja wojskowa

  Wybuchowa misja wojskowa

  Oglądana: 1095 ocena: 0.00

Reklama

cookie