Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Latanie darmowe gry dla dzieci online Katapulta 10 gier

Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

Ocena gry

Kowboje mają czasami szalone pomysły! Przenieś się na dziiki zachód i przeżyj nietypową przygodę. Dysponujesz katapultą, a twoim zadaniem jest pokonanie dzięki niej jak najdłuższego dystansu! Wybierz kąt padania, wciśnij przycisk myszki i pokonaj określoną trasę. Uważaj na kaktusy!


Ucieczka przed niedźwiedziem

Ocena gry

Uwaga! Zaatakował Cię niebezpieczny niedźwiedź! Musisz się obronić! Jest na to tylko jeden sposób! Wystrzel się z katapulty jak najdalej potrafisz, aby uniknąć śmierci!


Wielki wystrzał z katapulty

Ocena gry

W grze Twoim zadaniem jest wykonanie takie strzalu z katapulty, aby bezpiecznie wylądował na ziemi. Zdobywasz punkty tylko jeżeli uda Ci się wylądować w dobrym stylu.


Gra kocia katapulta

Ocena gry

W tej grze Twoim wrogiem są wstrętne koty. Musisz się ich jak najszybciej pozbyć. W tym celu będziesz posługiwać się katapultą, od której odbijają się koty i trafiają do specjalnej rury. Postaraj się wystrzelić je wszystkie jak najszybciej! Trzymam za Ciebie kciuki!Katapulta: wystrzeliwanie mebli

Ocena gry

W grze sterujesz katapultą, którą wystrzeliwujesz meble. Musisz je wyrzucić tak, aby trafiły we właściwe miejsce. Postaraj się strzelać jak najcelniej!


Walka z zombie

Ocena gry

Uwaga! Zostałeś zaatakowany przez Zombie! Musisz się z nimi rozprawić! Twoim zadaniem jest strzelanie zombie z katapulty tak, aby trafić nim do trumny. Uważaj na przeszkody, które mogą utrudnić Ci wykonanie tego zadania. Sterujesz myszką.


Gra Katapulta Ragdoll online

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle nietypowa katapulta. Jej wynalazca za jej pomocą chce zniszczyć wszystkie ludziki lalki, które pojawią się na jego drodze. Pomóz mu osiągnąć cel!


Wystrzały z katapulty

Ocena gry

Weź udział w jednych z najważniejszych zawodów strzeleckich! Pokaż swoim kibicom, że ich nie zawiedziesz! Twoim zadaniem jest trafienie w gwiazdę strzałem z katapulty. Masz na to określoną ilość czasu. Sterujesz za pomocą myszki. Trzymam za Ciebie kciuki!


Gra Szalona Katapulta

Ocena gry

Jesteś władcą niewielkiego królestwa, które znalazło się w niebezpieczeństwie. Potrzebujesz więcej ludzi, aby stanąć oko w oko z wrogiem. Musisz w tym celu wystrzelić z katapulty chłopów, aby polecieli jak najdalej i przybyli z nowymi ludźmi. Możesz używać magii, bomb oraz innych elementów i wynalazków, które pomogą CI obronić królestwo.


Niecodzienna Katapulta

Ocena gry

Na początku gry wybierasz bohatera, którego chcesz wcielić, a później działasz! W tej grze czeka na Ciebie pełna emocji szaloną zabawę. Wystrzel swoją postać z katapulty jak najdalej tylko potrafisz! Po drodze musisz zebrać rozmaite elementy. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Katapulta
 • Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

  Nietypowa kowbojska przygoda z katapultą

  Oglądana: 2130 ocena: 0.00

 • Ucieczka przed niedźwiedziem

  Ucieczka przed niedźwiedziem

  Oglądana: 1298 ocena: 0.00

 • Gra kocia katapulta

  Gra kocia katapulta

  Oglądana: 697 ocena: 0.00

 • Wielki wystrzał z katapulty

  Wielki wystrzał z katapulty

  Oglądana: 635 ocena: 0.00

 • Gra Szalona Katapulta

  Gra Szalona Katapulta

  Oglądana: 594 ocena: 0.00

Reklama

cookie