Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Karetka 10 gier

Szpital

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się pacjentką w szpitalu . Postaraj się dokładnie zbadać ją i jej dziecko . Zrób to delikatnie ponieważ pacjentka jest w ciąży . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kierowca karetki

Ocena gry

W grze jesteś kierowcą karetki. Masz ograniczony czas, w którym musisz dotrzeć do chorego. Skoncentruj się i postaraj się wykonać swoje zadanie jak najlepiej. Kompas w kształcie strzałki zielonej wskaże Ci, gdzie znajduje się poszkodowany. Czas, start!


Lekarz karetki pogotowia ratunkowego

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii kierowca pogotowia ratunkowego. Masz za zadanie pokonać określoną trasę i dotrzeć do chorego. Szczegółowe instrukcje otrzymasz w trakcie gry. Uważaj na wszelkie trudności i przeszkody, które możesz napotkać na swojej drodze.


Ben 10 kierowca karetki

Ocena gry

Ben 10 próbuje swoich sił w służbie zdrowia. Dostal pracę jako kierowca karetki. Musisz mu pomóc dotrzeć do swoich pacjentów na czas! Bądź ostrożny, po drodze nie może Ci się przytrafić żaden wypadek!Na sygnale

Ocena gry

Ta karetka musi czym prędzej dostać się do szpitala! Niestety, kierowca zabłądził w gąszczu uliczek miasta! Pomóż mu odnaleźć właściwą drogę!


Misja: ambulans

Ocena gry

Wciel się w rolę kierowcy karetki. Na pcozątku gry wybierz misję, a następnie postaraj się dotrzec do celu gry. Karetką poruszamy się przy użyciu W,A,S,D.


Uratuj chorych pacjentów

Ocena gry

Jako kierowca karetki musisz być zawsze czujny. Wyrusz na alarm i uratuj chory pacjentów. pamiętaj, że w tym zadaniu liczy się każda sekunda! Sterowanie grą za pomocą strzałek.


Kierowanie ambulansem

Ocena gry

W tej grze wcielisz się w postać pracownika szpitala, a dokładniej kierowcę karetki. Musisz się nią sprawnie poruszać po mieście, aby dotrzeć do chorych w odpowiednim czasie. Postaraj się robić to jak najszybciej! Sterowanie strzałkami oraz Spacja - autopilot. Gra w języku polskim.


Kierowca ambulansu

Ocena gry

Jesteś kierowcą ambulansu. Nie zapominaj, że to bardzo odpowiedzialne zajęcie. Dojedź do celu gry jak najszybciej! Każda sekunda jest na wagę złota! Sterowanie klawiszami: W,A,S,D.


Ekstremalny ambulans

Ocena gry

W niezwykle trudnych warunkach zwykły ambulans rzadko kiedy radzi sobie i dojeżdża do pacjenta na czas. W tej grze siądziesz za kierownicą ambulansu terenowego. Pokonaj określoną trasę i jak najszybciej dotrzyj do celu. Sterowanie za pomocą strzałek i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Karetka
 • Lekarz karetki pogotowia ratunkowego

  Lekarz karetki pogotowia ratunkowego

  Oglądana: 3584 ocena: 4.00

 • Ben 10 kierowca karetki

  Ben 10 kierowca karetki

  Oglądana: 3347 ocena: 0.00

 • Kierowca karetki

  Kierowca karetki

  Oglądana: 3288 ocena: 6.67

 • Na sygnale

  Na sygnale

  Oglądana: 2503 ocena: 0.00

 • Misja: ambulans

  Misja: ambulans

  Oglądana: 2352 ocena: 0.00

Reklama

cookie