Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Karate 10 gier

Pojedynek karate

Ocena gry

Weź udział w pojedynku Karate. Pokonaj swoich przeciwników i pokaż wszystkim rywalom, że nie masz sobie równych!


Uliczna walka Karate

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać ulicznego fightera, który potrafi karate na najwyższym poziomie. Stocz walki ze swoimi wrogami i pokaż, że nie masz sobie równych!


Gra z Królikiem Bugsem

Ocena gry

Zagra w grę online z królikiem baksem w wersji online. Do pokonania mamy kilkanaście rywali jacy pochodzą z różnych bajek. Używaj strzałek oraz A i S do walki, ćwicz pod okiem jednego z najlepszych mistrzów.


Wielki pojedynek

Ocena gry

Na początku gry wybierasz postać w jaką chcesz się wcielić, a następnie pokonujesz wszystkich swoich rywali i zdobywasz laur zwycięstwa. Proste prawda? Gramy strzałkami walczymy: Q,W,E. Więc do dzieła!Stylizacja karateki

Ocena gry

Karateka uwielbia sporty, ale zupełnie nie potrafi się ubierać. Pomóż jej dobrać odpowiednie elementy stroju tak, aby wyglądała naprawdę dobrze!


Pucca ucieka przed wrogami

Ocena gry

W tej grze jesteś ścigana aż przez trzy osoby, czyli przez ninję, dziewczynkę i ucznia mistrza. Każdą osobę możesz pokonać innym rodzajem broni. Ninja może być powstrzymany przez gwiazdki, dziewczyna za pomocą kurczaka, a w ucznia rzucasz podkową. Zniszcz swoich wrogów, nie daj się im zwyciężyć!


Pojedynek Kung Fu Panda gra online

Ocena gry

Kung Fu Panda jest w niebezpieczeństwie! Czeka go trudny pojedynek, a Ty jesteś osobą, która może pomóc mu go zwyciężyć! Wciel się w postac bohatera filmu i pokonaj swojego rywala! Poruszasz się strzałkami, zadajesz ciosy przy użyciu Spacji. Powodzenia!


Karate pojedynek na macie

Ocena gry

Karate, to nie tylko sport, ale i prawdziwa sztuka walki! Przenieś się na matę i rozegraj prawdziwy pojedynek Karate! Wybierz swojego gracza i pokonaj rywala na macie! Grasz: strzałkami oraz Q,W,E. Daj z siebie wszystko!


SpongeBob: karate

Ocena gry

SpongeBob uwielbia sztuki walki, zwłaszcza karate. Wciel się w postać kultowego bohatera i stań do walki ze swoim przeciwnikiem. Daj z siebie wszystko! Sterowanie za pomocą myszki. Powodzenia!


Gra Walka Kung Fu

Ocena gry

Przed Tobą ważna walka Kung Fu. Wybierz swojego bohatera i stań do wielkiego pojedynku! Skoncentruj się i pokonaj przeciwnika! Walczysz A,S,D - ciosy oraz strzałki skakanie i poruszanie się. Daj z siebie wszystko!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Karate
 • SpongeBob: karate

  SpongeBob: karate

  Oglądana: 1063 ocena: 0.00

 • Pojedynek Kung Fu Panda gra online

  Pojedynek Kung Fu Panda gra online

  Oglądana: 960 ocena: 0.00

 • Gra Walka Kung Fu

  Gra Walka Kung Fu

  Oglądana: 944 ocena: 0.00

 • Karate pojedynek na macie

  Karate pojedynek na macie

  Oglądana: 821 ocena: 0.00

 • Pucca ucieka przed wrogami

  Pucca ucieka przed wrogami

  Oglądana: 819 ocena: 0.00

Reklama

cookie