Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Karabiny 14 gier

Snajper

Ocena gry

W tej grze mamy do Zastrzelenia najmniej widoczne Kameleony . Poprzez ich umiejętność dopasowania sie do otoczenia ciężko je namieżyć lecz już gdy nam się to uda wystarczy oddać celny strzał . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Mściwy indyk

Ocena gry

Indyk ma ciężki los. Tego ptaka chcą zabić, żeby później przekąsić na święto dziękczynienia! Nie możesz im na to pozwolić. Wciel się w postać indyka i zabij wszystkich ludzi, którzy czyhają na Twoje życie! Sterowanie: klawisze A, S- poruszanie się, spacja- ładujesz magazynek, myszką celujesz i strzelasz. Powodzenia!


Podryw na plaży

Ocena gry

W tej grze musisz poderwać opalającą się dziewczynę. To dość nietypowy sposób na podryw, ale na pewno zwrócisz jej uwagę na siebie. Wyceluj w dziewczynę pistoletem na wodę tak, aby w nią trafić. Nie poddawaj się nawet jeżeli dziewczyna zmieni swoje miejsce położenia! Nie daj za wygraną!


Misja Palisade Guardian

Ocena gry

Palisade Guardian, to jedna z najpopularniejszych gier online, Musisz w niej bronić swojej bazy.Nie możesz pozwolić na to, aby Twoi wrogowie wtargnęli na Twoje terytorium! Nie daj się im! Obroń swojego terytorium!Misja Palisade Guardian 2

Ocena gry

To kolejna gra z serii Palisade Guardian. Musisz w niej obronić swoją bazę przed atakiem niebzpiecznych wrogów! Dysponujesz rozmaitymi rodzajami broni.Pokonaj swoich przeciwników już na polu walki, nie pozwól aby wkroczyli na Twoje terytorium! Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - zoom D;F - zmiana broni R - ładowanie bron


Kierowca opancerzonej furgonetki

Ocena gry

Prowadzisz opancerzoną furgonetkę, która często pada ofiarą ataku wrogów. Musisz strzec jej jak oka w głowie! Do dyspozycji masz m.in. karabiny, granaty i beczki z olejem. Postaraj się zadbać o to, aby furgonetka dotarła do celu.


Żołnierskie walki

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle emocjonująca strzelanka. Dodatkowo posiada wspaniałą grafikę. Fajna gierka flash online na nudne wieczory. Jesteś w niej żołnierzem, który dostał zadanie obrony swojej bazy przed wrogim atakiem. Za pomocą myszki musisz wycelować i celnie strzelać do każdego napotkanego wroga. Z czasem otrzymasz dostęp do coraz silniejszych broni. Powodzenia! Sterowanie: myszka, klawisze- R, 1-5.


Strzelnica

Ocena gry

W tej grze możesz sprawdzić, czy nadajesz się do strzelania. Postaraj się trafić do celu jak najwięcej razy! Sterowanie: myszka, spacja.


Snajper II

Ocena gry

Przenieś się w czasy II wojny światowej i bądź jednym z najlepszych snajperów walczących ze złem! Sterowanie: myszka, spacja. Skoncentruj się i pokaż innym, ze nadajesz się do tej roboty!


Counter Force online

Ocena gry

Kolejna gra, której pierwowzorem jest CS. To flashowa wersja online, która na pewno przypadnie do gustu wszystkim, którzy lubią tego typu strzelanki. Przemieszczasz się po mapie i celujesz w przeciwnika. Zniszcz jak najwięcej swoich wrogów! Sterowanie: myszka, spacja, klawisz R.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Karabiny
 • Misja Palisade Guardian

  Misja Palisade Guardian

  Oglądana: 2021 ocena: 0.00

 • Podryw na plaży

  Podryw na plaży

  Oglądana: 1995 ocena: 0.00

 • Misja Palisade Guardian 2

  Misja Palisade Guardian 2

  Oglądana: 1862 ocena: 0.00

 • Mściwy indyk

  Mściwy indyk

  Oglądana: 1708 ocena: 0.00

 • Żołnierskie walki

  Żołnierskie walki

  Oglądana: 1326 ocena: 0.00

Reklama

cookie