Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Bajki darmowe gry dla dzieci online Kaczor Donald 10 gier

Kaczor Donald i ukryte cyferki

Ocena gry

Zapraszamy do kolejnej ciekawej gierki. Tym razem przeżyjesz przygodę razem z Kaczorem Donaldem. Musisz odnaleźć na ekranie jak najwięcej ukrytych cyferek. Mogą one ukrywać się wszędzie, dlatego bądź czujny!


Gra w lotki z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

Kaczor Donald uwielbia grę w lotki. Pomóz mu wygrać konkurs w tej dyscyplinie. Twoim zadaniem jest trafianie do czerwonych balonów jak największą ilością razy. Sterujesz myszką.


Turniej w golfa z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

W tej grze razem z Kaczorem Donaldem możesz rozegrać niezwykle ciekawą, a przy tym niebanalną rozgrywkę w golfa. Bohater porusza się balonem i musisz trafić do specjalnych dołków. Wybieramy strzałkami moc jak i też Spacją jak wysoko taka piłka poleci. Powodzenia!


Bitwa na poduszki z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

W tej grze przeniesiesz się w świat Disneya, a dokładnie poznasz świetną zabawę razem z Kaczorem Donaldem i jego przyjaciółmi. Rozegrajcie bitwę na poduszki. postaraj się wygrać pojedynek!Przygody Kaczora Donalda

Ocena gry

Przed Tobą niebanalna i niezwykle wciągająca przygoda, którą przeżyjesz razem z Kaczorem Donaldem. W grze będziesz poruszać się w lewo oraz w prawo na drabinie i zrzucać gałki z lodami aby utworzyć wielkiego wielopiętrowego loda. W odpowiednim momencie naciśnij przycisk myszki lub przycisk Spacji. Powodzenia!


Kaczor Donald: puzzle

Ocena gry

W tej grze czekają na Ciebie puzzle. Przedstawiają one scenkę z życia Kaczora Donalda. Postaraj się ułożyć w odpowiedniej kolejności poszczególne elementy tak, aby wyszedł z nich cały obrazek.


Układanka z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

Przed Tobą dość łatwe, ale naprawdę ciekawe puzzle z bohaterami Kaczora Donalda. Postaraj się je ułożyć sprawnie i szybko.


Ubieranka z Kaczorem Donaldem

Ocena gry

Kaczor Donald wybiera się na wspaniałą imprezę. Niestety, nie ma pomysłu co mógłby na siebie założyć. I w tym leży Twoja rola! Musisz wybrać dla niego odpowiedni kostium. Zadbaj o każdy element stylizacji.


Kaczor Donald i piłka nożna

Ocena gry

Zagraj razem z Kaczorem Donaldem w piłkę nożną! Zadaniem naszym będzie podbijanie jak najdłużej piłki przez wybraną w tej grze przez nas postać. Postaraj się pobić rekord świata!


Malowanka Kaczor Donald i Przyjaciele

Ocena gry

Przed Tobą kolorowanka. Masz za zadanie pomalować obrazek przedstawiający postaci Disneya takie jak Kaczor Donald, czy Myszka Miki. Jeżeli chcesz możesz także wydrukować ten obrazek i pokolorować go w realu


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Kaczor Donald
 • Bitwa na poduszki z Kaczorem Donaldem

  Bitwa na poduszki z Kaczorem Donaldem

  Oglądana: 320 ocena: 0.00

 • Kaczor Donald i ukryte cyferki

  Kaczor Donald i ukryte cyferki

  Oglądana: 281 ocena: 0.00

 • Ubieranka z Kaczorem Donaldem

  Ubieranka z Kaczorem Donaldem

  Oglądana: 175 ocena: 0.00

 • Przygody Kaczora Donalda

  Przygody Kaczora Donalda

  Oglądana: 168 ocena: 0.00

 • Kaczor Donald i piłka nożna

  Kaczor Donald i piłka nożna

  Oglądana: 153 ocena: 0.00

Reklama

cookie