Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Justin Bieber 11 gier

Justin Bieber

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się twarzą Justina Biebera . Niestety nie jest to takie proste . Jest to długie i pracochłonne zajęcie . Więc nie ma na co czekać . Do pracy . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Stylistka Justina Biebera

Ocena gry

Zdradzę Ci pewien sekret Justina Biebera: piosenkarz strasznie nie lubi szykować się na ważne koncerty, bo nigdy nie wie, co na siebie założyć. Pomóz mu przygotować stylizację na wieczorny koncert!


Justin Bieber Układanka

Ocena gry

Prawdziwie wciągajaca zabawa dla wszystkich fanów Biebera! Przed Tobą puzzle, które musisz ułożyć we właściwej kolejności tak, aby stworzyć z nich pełen obrazek, a to, co on przedstawia niech pozostanie dla Ciebie niespodzianką!


Justin Bieber ucieka przed paparazzi

Ocena gry

Justin Bieber ma cięzkie życie. Ciągle gonią go fotoreporterzy, którzy chcą mu zrobić jak najbardziej pikantne zdjęcie! Musisz mu pomóc całować swoją dziewczynę tak, aby pozostać niezauważonym przez tłumy paparazzi!Całuski z Bieberem

Ocena gry

W tej grze możesz pocałować samego Justina Biebera! Skradnij mu całusa, ale tak, zeby nie zauwazyla tego jego dziewczyna! Musisz być ostrożna!


Justin Bieber Gra online

Ocena gry

W tej grze zajmiesz się stylizacją samego Justina Biebera. zadbaj o niego w najdrobniejszych szczegółach. Spraw, aby fanki piszczały na jego widok!


Paparazzi, Justin i Selena

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać paparazzi. Musisz za wszelką cenę udowodnić światu, że Justin i Selena są znów razem. Postaraj się złapać zakochanych na gorących uczynku!


Antyfani Biebera

Ocena gry

Jeżeli nie znosisz Biebera, to na pewno spodoba ci się ta gra! Twoim zadaniem jest rzucenie butelką w Justina jak największą ilość razy. Skoncentruj się i rzucaj celnie!


Koncert Justina

Ocena gry

Przed Justinem Bieberem ważny występ. Nie wie, co z tej okazji na siebie założyć. Pomóz mu wybrać odpowiednią stylizację.


Gra logiczno- pamięciowa z Bieberem

Ocena gry

Jeżeli jesteś jedną z fanek Justina Bibera, to nie możesz przejść obok tej gry obojętnie! Na planszy widzisz pola odwrócone obrazkiem do dołu. Twoim zadaniem jest odnalezienie jak najwięcej par takich samych obrazków. Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Justin Bieber
 • Całuski z Bieberem

  Całuski z Bieberem

  Oglądana: 1396 ocena: 0.00

 • Antyfani Biebera

  Antyfani Biebera

  Oglądana: 1177 ocena: 3.00

 • Paparazzi, Justin i Selena

  Paparazzi, Justin i Selena

  Oglądana: 1128 ocena: 0.00

 • Stylistka Justina Biebera

  Stylistka Justina Biebera

  Oglądana: 1062 ocena: 0.00

 • Koncert Justina

  Koncert Justina

  Oglądana: 1034 ocena: 0.00

Reklama

cookie