Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Samochodowe darmowe gry dla dzieci online Jeep 10 gier

Misja wojskowym jeepem

Ocena gry

Jesteś kierowcą wojskowego jeepa. Twoim zadaniem jest załadowanie wszystkich żołnierzy, którzy znajdują się w pobliżu i przewiezienie ich do helikoptera, którym udadzą się w dalsze tereny.


Wybuchowy pojazd

Ocena gry

Przed Tobą bardzo ważna misja. Wcielasz się w rolę żołnierza kierującego wojskowym samochodem. Musisz tak się nim poruszać, aby w pewnym momencie doszło do wybuchu pojazdu i przy okazji zniszczenia pojazdów wroga. Postaraj się wykonać swoje zadanie jak najlepiej. Sterujesz myszką.


Jeep tunning

Ocena gry

Wykaż się kreatywnością i zaprojektuj własne mega auto. Masz do dyspozycji mnóstwo sprzętów i karoserii. postaraj się tak stunningować jeepa, aby błyszczał wśród innych wozów!


Ben 10: wyprawa wielkim jeepem

Ocena gry

Ben musi się zmierzyć z wielkim pojazdem. Pomóż mu bezbłędnie pokonać wyznaczoną trasę. Uważaj, bo jest ona naprawdę niebezpieczna. Sterujemy pojazdem przy pomocy strzałek, N - nitro, Spacja - skakanie, Z - hamulec. Sprawdź jaki najdłuższy odcinek drogi jesteś w stanie pokonać!Niebezpieczna przejażdżka jeepem

Ocena gry

W grze poruszasz się jeepem. Jednak Twoja trasa nie jest do końca wybudowana, co grozi wypadkiem. Musisz więc temu zaradzić. Połącz poszczególne elementy mostu. Sterowanie za pomocą myszki.


Kierowca wojskowego jeepa

Ocena gry

Praca w wojsku, to bardzo niebezpieczna sprawa. Jako kierowca żołnierskiego jeepa musisz wykazać się niemałym sprytem i umiejętnościami! Postaraj się unikać ataków wroga i zestrzel wszystkich swoich przeciwników! Sterujesz klawiszami: W,A,S,D, kierujesz działem :myszka, strzelanie: Spacja. Powodzenia!


Wybuchowa misja wojskowa

Ocena gry

Przed Tobą nie lada wyzwanie. To gra dla wszystkich o mocnych nerwach. Wcielasz się w postać kierowcy, który postanowił się podjąć samobójczej misji. Musisz w odpowiednim momencie odpalić wybuchowego jeepa. Najpierw go rozpędź później odpal. Postaraj się wypełnić swoją misję jak najlepiej potrafisz!


Górska przygoda jeepem

Ocena gry

Ta gra jest świetną opcja dla wszystkich, którzy uwielbiają adrenalinę. Poruszaj się po ekstremalnie niebezpiecznych trasach górskich i zdobądź jak najwięcej punktów i poziomów gry!


Kierowanie jeepem

Ocena gry

Spróbuj, czy potrafisz zapanować nad jeepem w ekstremalnych warunkach. Zasiądź za kierownicą jeepa i postaraj się pokonac niebezpieczne trasy. Powodzenia!


Stunninguj swoje auto

Ocena gry

Jeżeli lubisz kombinować przy wyglądzie samochodów, to musisz koniecznie sprawdzić tę grę! Stunninguj swoje auto, zmień jego wygląd nie do poznania!!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Jeep
 • Stunninguj swoje auto

  Stunninguj swoje auto

  Oglądana: 1372 ocena: 0.00

 • Jeep tunning

  Jeep tunning

  Oglądana: 1171 ocena: 0.00

 • Ben 10: wyprawa wielkim jeepem

  Ben 10: wyprawa wielkim jeepem

  Oglądana: 1145 ocena: 0.00

 • Wybuchowa misja wojskowa

  Wybuchowa misja wojskowa

  Oglądana: 1138 ocena: 0.00

 • Kierowca wojskowego jeepa

  Kierowca wojskowego jeepa

  Oglądana: 1098 ocena: 0.00

Reklama

cookie