Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Gotowanie darmowe gry dla dzieci online Jedzenie 26 gier

Romantyczn kolacja

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać kobiety, która postanowiła przygotować swojemu narzeczonemu romantyczną kolację. Zadbaj o posiłki i wygląd stołu, a następnie zajmij się swoim wyglądem. Zadbaj o każdy element stylizacji i makijażu tak, by narzeczony mógł się po raz kolejny w Tobie zakochać bez opamiętania!


Sekretna receptura na najlepsze lody truskawkowe

Ocena gry

Odpal grę i postępuj zgodnie ze wskazówkami, które znajdziesz na ekranie. Dzięki poszczególnym krokom, które wykonasz w tej grze poznasz przepis na najlepsze lody truskawkowe pod słońcem!


Wielka lekcja gotowania

Ocena gry

W tej grze nabędziesz nowych umiejętności w dziedzinie gotowania. Dzięki nam, poznasz nowy przepis na danie z ryżu oraz warzyw. Postępuj zgodnie ze wskazówkami w grze.


Gotuj z faraonem

Ocena gry

Weź udział w nietypowej lekcji gotowania, którą przygotował dla Ciebie sam faraon. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie otrzymasz w grze i naucz się gotować najlepsze posiłki na świecie!Gra Zdobądź składniki sushi

Ocena gry

Musisz zdobyć świeże składniki, aby przyrządzić przepyszne sushi. Aby to zrobić będziesz musiał przejść przez ruchome taśmy, na których umieszczone są także kawałki gotowego sushi. Uważaj na nie, bo są bardzo niebezpieczne! Powodzenia!


Gra Pyszne Sushi

Ocena gry

Wystarczy, że będziesz postępował zgodnie ze wskazówkami a dzięki tej grze poznasz recepturę i techniki przyrządzania pysznego sushi! Do dzieła!


Gra Sushi układanka

Ocena gry

Jeżeli lubisz łamigłówki kulinarne to koniecznie musisz zobaczyć, czy odnajdziesz się w tej grze! Musisz dopasować kawałek sushi, który masz na stole do identycznego elementu na taśmie. Gotowy? Start!


Sue Sushi Bar

Ocena gry

Pomóż Sue w prowadzeniu nowego miejsca z pysznym sushi. Obsługuj gości baru i przyrządzaj dla nich posiłki!


Sushi Bar Oishi Gra

Ocena gry

Jesteś pracownikiem Sushi Baru. Przyrządzaj sushi i obsługuj swoich wygłodniałych klientów jak najszybciej tylko potrafisz!


Pracownik pizzerii

Ocena gry

Receptą na udany biznes kulinarny jest włożenie całego serca w swoją pracę. Pokaż, że potrafisz zadbać o swój kulinarny kącik. W grze jesteś pracownikiem pizzerii Musisz zrobić pizze zgodnie z przepisami. Dodaj do nich wszystkie składniki, jakie są na liście. Do dzieła!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Jedzenie
 • Romantyczn kolacja

  Romantyczn kolacja

  Oglądana: 2788 ocena: 4.00

 • Gotuj z faraonem

  Gotuj z faraonem

  Oglądana: 2255 ocena: 0.00

 • Sekretna receptura na najlepsze lody truskawkowe

  Sekretna receptura na najlepsze lody truskawkowe

  Oglądana: 2141 ocena: 0.00

 • Gra deser lodowy

  Gra deser lodowy

  Oglądana: 1773 ocena: 0.00

 • Gra Pyszne Sushi

  Gra Pyszne Sushi

  Oglądana: 1488 ocena: 0.00

Reklama

cookie