Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta darmowe gry dla dzieci online Jajka 6 gier

Wielkanocne Pisanki

Ocena gry

Wykaż się sprytem i zwinnością! Ktoś rozrzuca wielkanocne pisanki! Nie możesz na to pozwolić! Musisz uratować jak najwięcej świątecznych jajek! Do dzieła!


Wielkanocny Królik

Ocena gry

Wielkanocny Królik co roku w święta ma duuużo pracy. Musisz mu pomóc, aby się nie zapracował. Pomóż mu złapać jak największą ilość jajek! Inaczej święta w tym roku zostaną odwołane! Bądź ostrożny i nie łap zepsutych produktów!


Pisanki

Ocena gry

Jak co roku na Wielkanoc musisz pomalować mnóstwo kolorowych pisanek. Nie jest to jednak takie proste, gdyż najpierw musisz zapamiętać wzór, a dopiero później pomalować jajko tak, aby wyglądało identycznie. Do dzieła!


Złodziej jajek

Ocena gry

Ten złodziej chce ci zabrać z kurnika wszystkie jajka. Najgorzej, że oprócz tego rzuca nimi w Ciebie. Musisz złapać wszystkie wyrzucane przez niego jajka. Uważaj na inne niebezpieczne przedmioty, którymi może w Ciebie trafić!Gotowanie jajecznicy

Ocena gry

Wykaż się swoimi zdolnościami kulinarnymi. Twoim zadaniem jest przyrządzenie jak największej ilości porcji jajecznicy! Czas, start!


Przygoda Wielkanocnych królików

Ocena gry

Te świąteczne króliki muszą zdobyć jak najwięcej pisanek. Musisz im pomóc najpierw przedostać się przez rzekę, bo inaczej nie zdobędą swojego celi i święta w tym roku zostaną odwołane! Poruszacie się myszką.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Jajka
 • Gotowanie jajecznicy

  Gotowanie jajecznicy

  Oglądana: 1069 ocena: 0.00

 • Pisanki

  Pisanki

  Oglądana: 846 ocena: 0.00

 • Przygoda Wielkanocnych królików

  Przygoda Wielkanocnych królików

  Oglądana: 809 ocena: 0.00

 • Złodziej jajek

  Złodziej jajek

  Oglądana: 775 ocena: 0.00

 • Wielkanocne Pisanki

  Wielkanocne Pisanki

  Oglądana: 761 ocena: 0.00

Reklama

cookie