Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Indianie 7 gier

Uwolnij schwytanego chłopaka

Ocena gry

Uwolnij swojego chłopaka z rąk indiańskiego plemienia. Tylko w ten sposób uratujesz go od śmierci! Sterowanie za pomocą myszki.


Przygody plemienia DaDa

Ocena gry

Twoim zadaniem jest opieka nad plemieniem, które dopieor co się rozrasta. Musisz pomóc im wybudować wioskę, zdobywać źródła utrzymania, surowce, pożywienie. Nie pozwól, aby wioska została zburzona lub zdobyta przez wroga. Chroń jej jak oka w głowie! Poruszasz się myszką i strzałkami.


Gra Kuru Kafa Firlatma

Ocena gry

To indiańskie plemię lubi makabryczną rozrywkę! Tym razem postanowiono rozegrać mecz w piłkę, tyle, że zamiast piłki używa się tu... czaszek! Wybierz jednego z graczy i poślij czaszkę jak najdalej! Przed Tobą 6 rzutów. Gotowy do sprawdzenia swoich mozliwości w tej konkurencji?


Przygody Indianina Cavemana

Ocena gry

Pewnego dnia doszło do nalotu UFO na Ziemię. Po ich licznych eksperymentach jaskiniowiec stał się dzielnym Indianinem bokserem, który chętnie walczy o swoje! Wciel się w jego rolę i pokonaj wszystkich przeciwników, których spotkasz na swojej drodze. Daj z siebie wszystko! Od tego zależy Twoje życie!Szaman

Ocena gry

I Ty możesz zostac kolejnym szamanem i pokazać, że jestes najlepszy ze wszystkich! Pokonaj przeciwnika i zdobądź tytuł pierwszego szamana indiańskiej wioski! Możliwy turniej na dwóch graczy. Sterowanie za pomocą myszki.


Indiański strzelec

Ocena gry

W tej grze musisz celnie strzelać w jabłko, które znajduje się na głowie Twojego kompana! Z poziomu na poziom odległość robi się co raz większa. Daj z siebie wszystko, skoncentruj się i strzelaj!


Test na Indianina

Ocena gry

Sprawdź, czy sobie poradzisz sobie z indiańskimi obowiązkami takimi jak np. polowanie. Rzucaj włócznią i próbuj celować w latające. W grze poruszasz się za pomocą strzalek i spacji.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Indianie
 • Szaman

  Szaman

  Oglądana: 1189 ocena: 0.00

 • Uwolnij schwytanego chłopaka

  Uwolnij schwytanego chłopaka

  Oglądana: 989 ocena: 0.00

 • Test na Indianina

  Test na Indianina

  Oglądana: 910 ocena: 0.00

 • Indiański strzelec

  Indiański strzelec

  Oglądana: 861 ocena: 0.00

 • Przygody plemienia DaDa

  Przygody plemienia DaDa

  Oglądana: 815 ocena: 0.00

Reklama

cookie