Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Imperium 5 gier

Wielka Obrona Silnego Imperium

Ocena gry

Twoje imperium jest zagrożone. Ocal swoje wieże przed wrogiem i przejdź do następnego poziomu! Daj z siebie wszystko od tego zależy Twoja przyszłość!


Gra Overlord II

Ocena gry

Na Twoich barkach ciąży odpowiedzialność obrony Imperium. Nie pozwól, aby zwykli ludzie weszli do najważniejszego miejsca na całym terytorium, czyli do świątyni zła! Po grze poruszasz się myszką.


Gra Wielkie Królestwo Galaldur

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała zabawa dla wszystkich, którzy mają zdolności przywódcze lub chcą się spełnić na tej funkcji. Wcielasz się w postać władcy pewnego imperium. Twoim zadaniem jest zapanowanie nad całym jego terenem. Wybuduj niezbędne budynki, stwórz swoją własną armię. Następnie dokonaj szkolenia żołnierzy tak, aby mogli ruszyć do boju z przeciwnikiem!


Wielkie Imperium na Wyspie

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest przemieszczenie się do końca strefy. Musisz to zrobić jak najszybciej. Wykonasz to zadanie dobrze, jeżeli najpierw wytyczysz sobie trasę. 10 z Twoich statków popłynie tą trasą. W każdej strefie napotkać można wrogie statki, które będą próbować unicestwić Twoje plany. Strzelaj w przeciwnika, a zdobędziesz dodatkowe punkty. Jeden z Twoich statków to masztowiec, on musi pokonać swoją trasę bez uszkodzeń.Wyspiarskie Imperium

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest zbudowanie silnego imperium na wyspie, a następnie obrona tej wyspy. Masz do wyboru różne typy jednostek budowlanych, kilka rodzajów broni. Broń się przed atakami przeciwników, odpieraj je, ocal swoje terytorium przed najeźdźcami.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Imperium
 • Wyspiarskie Imperium

  Wyspiarskie Imperium

  Oglądana: 934 ocena: 0.00

 • Gra Wielkie Królestwo Galaldur

  Gra Wielkie Królestwo Galaldur

  Oglądana: 925 ocena: 0.00

 • Wielkie Imperium na Wyspie

  Wielkie Imperium na Wyspie

  Oglądana: 844 ocena: 0.00

 • Gra Overlord II

  Gra Overlord II

  Oglądana: 809 ocena: 0.00

 • Wielka Obrona Silnego Imperium

  Wielka Obrona Silnego Imperium

  Oglądana: 795 ocena: 0.00

Reklama

cookie