Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Sportowe darmowe gry dla dzieci online Igrzyska Olimpijskie 16 gier

Gra skoki w dal online

Ocena gry

Jest to ciekawa gra w której będziemy skakać w dal, za każdy oddany przez nas skok dostajemy określoną premię punktową, która to przeznaczamy na rozwój naszej postaci. W ten sposób oddawać będziemy coraz dłuższe skoki, instrukcja wraz z klawiszami jak grać podana jest w grze w postaci obrazka.


Szczurza olimpiada

Ocena gry

Szczury zorganizowały sobie szczurzą olimpiadę. Wciel się w rolę jednego z bohaterów gry i postaraj się zmieść swoją konkurencję. Zdobądź tytuł olimpijskeigo mistrza!


Plemienne Igrzyska Olimpijskie

Ocena gry

Weź udział w plemiennych Igrzyskach Olimpijskich. Twoim zadaniem będzie rzucanie czaszką tak, aby poleciała na jak najdłuższą odległość. Postaraj się zdobyć tytuł najlepszego zawodnika!


Igrzyska wśród afrykańskich plemion

Ocena gry

Afrykańskie plemiona uwielbiają robić sobie rozmaite konkurencje w przeróżnych dyscyplinach sportowych. Tym razem czeka ich... rzut czaszką! Postaraj się trafić w upadającą czaszkę tak, aby poleciała jak najdalej. Twoim celem jest pobicie rekordu świata!Pływak na Igrzyskach Olimpijskich

Ocena gry

Jesteś pływakiem i bierzesz udział w Olimpiadzie. Twoim zadaniem jest wykonanie najlepszego skoku do wody w swoim życiu. Postaraj się zdobyć tytuł mistrza olimpijskiego!


Zwierzęca Olimpiada

Ocena gry

Zwierzęta szykują się na olimpiadę. Pomóz im przygotować formę i weź udział w igrzyskach. Postaraj się zdobyć tytuł mistrza turnieju!


Biegi po medal

Ocena gry

Przed Tobą prawdziwe Igrzyska Olimpijskie. Weź udział w turnieju i zmieć konkurencję. Możesz wybrać, który kraj chcesz reprezentować w konkurencji.


Mistrzostwa świata w skoku o tyczce

Ocena gry

Weź udział w mistrzostwach swiata w skoku o tyczce. pokaż, że zasługujesz na miano mistrza świata w tej dyscyplinie! Szczegóły gry poznasz w trakcie. Powodzenia!


Turniej w trójskoku

Ocena gry

Weź udział w zawodach w trójskoku. Bądź bardzo ostrożny, bo nie jest to łatwa konkurencja i łatwo może dojsć do kontuzji!


Zawody olimpijskie w skoku w dal

Ocena gry

Weź udział w pełnej emocji Olimpiadzie. Na początku gry wybierasz zawodnika, którym będziesz grał tak, aby zwyciężyć! twoją dyscypliną jest skok w dal! Uważaj na białą linię i oczywiście na konkurencję! Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Igrzyska Olimpijskie
 • Gra skoki w dal online

  Gra skoki w dal online

  Oglądana: 2712 ocena: 0.00

 • Pływak na Igrzyskach Olimpijskich

  Pływak na Igrzyskach Olimpijskich

  Oglądana: 997 ocena: 0.00

 • Gra Igrzyska Olimpijskie

  Gra Igrzyska Olimpijskie

  Oglądana: 944 ocena: 0.00

 • Mistrzostwa świata w skoku o tyczce

  Mistrzostwa świata w skoku o tyczce

  Oglądana: 876 ocena: 0.00

 • Zawody olimpijskie w skoku w dal

  Zawody olimpijskie w skoku w dal

  Oglądana: 819 ocena: 0.00

Reklama

cookie