Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Hotel 14 gier

Hotel Transylvania

Ocena gry

W tej grze mamy do ułożenia puzzle . Obrazek , który nam wyjdzie to będzie obrazek z Hotelu Transylvania . Ale pamię taj gra nie jest prosta . Wymaga wysiłku . Należy zmieniać kolejność puzzli . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Hotel

Ocena gry

Pomóż Kobiecie w hotelu zmienić wygląd . Jest to na tyle ciekawe , że wszystko co zmienia wygląd znajduje się w muszelkach . Wystarczy kliknąć i zobaczyć jak szybko sie zmienia . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Hotel Parking

Ocena gry

W tej grze zobaczymy wiele ciekawych rzeczy . Nie ma na co czekać poprowadź Hotel parking . Jeśli nie Ty to kto . Ale pamiętaj nie jest to takie proste trzeba w to włożyć także wiele wysiłku . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .


Dekorowanie Hotelu

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest to , aby udekorować hotel . Mamy do wyboru wiele ciekawych rzeczy , które możemy ustawić . Aby mogły tak kiedyś pojawić się goście musi to wyglądać więc powodzenia . Potrzebujemy do tego myszki komputerowej .Zarządzanie hotelem Janes

Ocena gry

W tej grze zarządzasz hotelem Janes. Postaraj się zadbać o swoich gości, aby czuli się komfortowo i byli zadowoleni z pobytu w Twoim hotelu.


Plaża (nie) dla turystów

Ocena gry

Pracujesz w hotelu, który ma super plażę. Jest ona przeznaczona tylko dla waszych hotelowych gości. Musisz więc skutecznie odstraszać wszystkich intruzów, którzy chcą się dostać na twoje terytorium. Sterujesz strzałkami i spacją.


Gra Hotel Janes

Ocena gry

Pracujesz w jednym z najlepszych hoteli, czyli w Janes Hotel. Od wielu pokoleń to miejsce przyciąga najpopularniejszych klientów, a co za tym idzie są też oni najbardziej wymagający. Staw czoła ich zachcianko i zadbaj, aby czuli się w hotelowej rzeczywistości naprawdę komfortowo i miło wspominali czas spędzonyw twoim lokalu.


Gra Habbo Hotel

Ocena gry

W grze jestes pracownikiem jednego z hoteli. Musisz tak pracować i zarządzać tym miejscem, aby wszyscy goście hotelu byli zadowoleni z pobytu w nim.


Gra Pokojówka

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać pokojówki pracującej w jednym z największych hoteli. Musisz posprzątać wszystkie pokoje na błysk!


Obrazki z hotelami: ukryte liczby

Ocena gry

Przed Tobą obrazek, na którym oprócz pięknego widoczku ukryły się także liczby. Postaraj się znaleźć je wszystkie! Powodzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Hotel
 • Gra Pokojówka

  Gra Pokojówka

  Oglądana: 3531 ocena: 0.00

 • Zarządzanie hotelem Janes

  Zarządzanie hotelem Janes

  Oglądana: 1704 ocena: 10.00

 • Właściciel luksusowego hotelu

  Właściciel luksusowego hotelu

  Oglądana: 1414 ocena: 10.00

 • Dyrektor klubu Disneya

  Dyrektor klubu Disneya

  Oglądana: 1350 ocena: 0.00

 • Zarządzanie luksusowym hotelem

  Zarządzanie luksusowym hotelem

  Oglądana: 1312 ocena: 0.00

Reklama

cookie