Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Przygodówki darmowe gry dla dzieci online High school 12 gier

Student na nudnym wykładzie

Ocena gry

Jesteś studentem i znalazłeś się właśnie na baaaaaaardzo nudnym wykładzie. Nie daj się zabić nudzie! Rzucaj w znajomych znajdujących się na sali wszystkim, co masz pod ręką! Zdobywasz punkty za celne trafienie w uczniów, nad którymi pojawiają się chmurki. Do dzieła!


Rozkochaj w sobie blondynkę

Ocena gry

Widzisz tę piękną blondynkę? Wygląda naprawdę olśniewająco, ale czy zwróci na Ciebie uwagę w zatłoczonej sali? Pozbądź się wszystkich, którzy znajdują się w pomieszczeniu, a może ta piękność zakocha się w tobie na zabój!


Nuda w szkole

Ocena gry

Siedziałeś kiedyś na nudnej lekcji w szkole? Wiesz na pewno, ze czas się wtedy dłuży w nieskończoność! Pomóż bohaterce gry zająć się innymi czynnościami, które pomogą Ci przetrwać na nudnej lekcji. Uważaj, nikt nie może Cię zauważyć!


Życie Hina

Ocena gry

Przed Toba gra typu symulator. Jeżeli znasz simsy, to na pewno szybko odgadniesz zasady tej gierki. Musisz towarzyszyć głównemu bohaterowi gry w jego codziennym życiu.Punktualność Suzy

Ocena gry

Punktualność nie jest mocną stroną bohaterki naszej gry. Pomóż jej jak najszybciej ogarnąć się do wyjścia, bo innaczej spóźni się na lekcje i będzie miała problemy!


Najlepszy uczeń w szkole

Ocena gry

Jesteś jednym z najlepszych uczniów w klasie. Twoim zadaniem jest udzielanie pomocy innym uczniom, którzy jej potrzebują. Za każdą pomoc otrzymujesz punkty. Powodzenia!


Ściąganie na egzaminie

Ocena gry

Przed Tobą mega ważny sprawdzian. niestety, wczoraj byłeś na koncercie i zapomniałeś się nauczyć. Musisz ściągnąć odpowiedzi od kolegi obok, bo inaczej nie zaliczysz tego przedmiotu! Postaraj się zrobić to tak, aby pozostać niezauważonym przez nauczycielkę!


Zjedz śniadanie na lekcji

Ocena gry

Sue zapomniała zjeść śniadania! pomóz jej przekąsić coś pysznego na lekcji. Uważaj, bo ta nauczycielka jest naprawdę niemiła. Musisz tak jeść śniadanie, aby Cię nie zauważyła!


Droga do szkoły

Ocena gry

Droga tej dziewczynki do szkoły zajmuje jej mnóstwo czasu. A to wszystko dlatego, że stale zdarzają się jej jakieś przygody. Przeżyj je razem z nią, a po drodze postarajcie się pomóż każdej osobie, która potrzebuje waszej pomocy!


Karolinka wybiera się do szkoły

Ocena gry

Karolinka nie potrafi sama się przygotować do snu i ogarnąć przed wyjściem do szkoły. Pomóż jej wykonać wszystkie czynności przed snem, aby mogła spokojnie iść spać i następnego dnia wstała pełna energii. Przemyśl każdy swój ruch.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • High school
 • Punktualność Suzy

  Punktualność Suzy

  Oglądana: 1761 ocena: 0.00

 • Karolinka wybiera się do szkoły

  Karolinka wybiera się do szkoły

  Oglądana: 1468 ocena: 0.00

 • Nuda w szkole

  Nuda w szkole

  Oglądana: 1384 ocena: 0.00

 • Droga do szkoły

  Droga do szkoły

  Oglądana: 1025 ocena: 0.00

 • Życie Hina

  Życie Hina

  Oglądana: 927 ocena: 0.00

Reklama

cookie