Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya darmowe gry dla dzieci online Harry Potter 10 gier

Stylista Harry\'ego Pottera

Ocena gry

Harry Potter, to jedna z najbardziej znanych na całym świecie postaci. Teraz to właśnie Ty mozesz mu pomóc! Harry zupełnie nie wie, co powinien zalożyc na dzisiejsze ważne spotkanie. Wymyśl odpowiednią dla niego kreację!


Stylizacje Harry\'ego i Ginny

Ocena gry

Harry i Ginny, to para, którą na pewno doskonale znacie. Postarajcie się wybrać dla nich najlepszą kreację, tak , aby wyglądali naprawdę olsniewająco!


Harry Potter i Magiczny Autobus

Ocena gry

W tej grze będziesz mógł zawieźć magicznym w wyznaczone miejsce samego Harry\'ego Pottera! Podążaj za zieloną strzałką, a dotrzesz do celu. Sterujesz pojazdem za pomocą strzałek, spacją zmieniasz kierunek jazdy.


Quidditch

Ocena gry

Quidditch, to jedna z najciekawszych gier, w którą mogą zagrać studenci Hogwartu. Poczuj się przez moment jak jeden z uczniów i rozegraj mecz w Quidditcha. Postaraj się zostać mistrzem turnieju!Harry Potter nurkuje

Ocena gry

Harry Potter uwielbia nurkować. Pomóz mu jak najdłużej utrzymać się pod wodą. Każdy zdobyty zielony listek dodaje Ci tlenu. W grze poruszasz się strzałkami.


Przygoda w labiryncie HP

Ocena gry

Każdy, kto uwielbia Harrego musi zagrać w tę grę! Dzięki niej przeżyjesz niesamowite i pełne emocji przygody. Twoim zadaniem jest wyjść cało z niebezpiecznego labiryntu. Uważaj na wszystkie pułapki, które na Ciebie czekają! Powodzenia!


Magiczna przygoda Harrego Pottera

Ocena gry

Przeżyj pełną emocji, niebezpieczeństw i ryzyka przygodę z bohaterami Harrego Pottera. Postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz w grze i zdobadź jak najwięcej punktów!


Gra w quidditcha

Ocena gry

Wciel się w jedną z postaci ze świata Harry\'ego Pottera i rozegraj bardzo ważny mecz w quidditch\'a! Sterujesz myszką i spacją, postaraj się doprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa!


Malowanka Harry Potter

Ocena gry

Na ekranie widzisz obrazek przedstawiający świat Harrego Pottera. Twoim zadaniem jest pomalowanie go tak, aby zawitały do niego barwy. Postaraj się uzyć wyobraźni i zrobić to jak najlepiej!


Ubieranka Harry Potter

Ocena gry

Harry Potter uwielbia różne uroczystości. Nie lubi jednak chwili, w których musi wybierać stylizację odpowiednią do okazji. Pomóż mu ubrać się jak najkorzystniej!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Harry Potter
 • Stylizacje Harry\'ego i Ginny

  Stylizacje Harry\'ego i Ginny

  Oglądana: 1178 ocena: 0.00

 • Stylista Harry\'ego Pottera

  Stylista Harry\'ego Pottera

  Oglądana: 882 ocena: 0.00

 • Przygoda w labiryncie HP

  Przygoda w labiryncie HP

  Oglądana: 867 ocena: 0.00

 • Harry Potter nurkuje

  Harry Potter nurkuje

  Oglądana: 863 ocena: 0.00

 • Magiczna przygoda Harrego Pottera

  Magiczna przygoda Harrego Pottera

  Oglądana: 861 ocena: 0.00

Reklama

cookie