Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Hannah Montana 10 gier

Ubieranki

Ocena gry

Masz do dyspozycji całe tony ubrań. Musisz coś z nich wykombinować tak, aby stworzyć zestaw idealny. Mieszaj kolory i desenie, stwórz coś naprawdę pięknego!


Układanka z Hannah Montana

Ocena gry

Przed Tobą niezwykle wciągająca układanka, w której masz za zadanie ułozyć rozsypane puzzle w taki sposób, aby stworzyć z nich cały obrazek. A będzie on przedstawiał jedną z ulubienic wszystkich dzieci, czy Hannah Montanę!


Wizażystka Miley Cyrus

Ocena gry

Miley Cyrus ma dzisiaj koncert. Musisz się nią zająć tak, aby wyglądała na swoim koncercie jak prawdziwa gwiazda! Wyczaruj na jej twarzy taki makijaż, w którym olsni wyglądem wszystkich swoich fanów!


Stylizacja Hanny Montany

Ocena gry

W grze jesteś prywatną stylistką Hanny Montany. Zadbaj o jej wygląd w najdrobniejszych szczegółach. Postaraj się, aby gwiazdeczka olsniewała swoim wyglądem!Gra Praca w barze: Hanna Montana online

Ocena gry

Przed Hanah Montana poważne zadanie. Możesz jej je trochę ułatwić niosąc jej swoją pomóc. Hannah prowadzi bar na plaży. Obsłużcie razem jak najwięcej gości tak, aby byli zadowoleni i aby Hanna zarobiła wystarczającą ilość pieniędzy.


Paparazzi Miley Cyrus

Ocena gry

Jako paparazzi musisz uchwycić najbardziej pikantne szczegóły z życia celebrytów. Tym razem celem twojej pogoni jest Miley Cyrus. Postaraj się zrobić jak najwięcej zdjęć tej gwiazdeczce!


Fotograf Miley Cyrus

Ocena gry

W grze wcielisz się w postać papparazzi, czyli fotografa robiącego zdjęcie celebrytom. Tym razem musisz \"upolować\" jak najwięcej foteczek Miley Cyrus. Do dzieła!


Przygody z Hannah Montana

Ocena gry

Hannah Montana to bohaterka, która często przeżywa niesamowite i pełne emocji przygody. Sprawdź tę grę i przeżyj te przygody! Instrukcje do kolejnych etapów gry otrzymasz w trakcie! Powodzenia!


Gra Kolorowanka: Hannah Montana

Ocena gry

Na ekranie widzisz rysunek przedstawiający sekwencję z filmu Hannah Montana. Niestety, jest on niedokończony. Musisz zadbać o kolory przedstawionego obrazka. Pomaluj go najlepiej jak tylko potrafisz.


Stylistka Hannah Montana

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać samej Hannah Montany. Musisz ją przygotować na ważny występ. Zadbaj o każdy element jej wyglądu!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Hannah Montana
 • Przygody z Hannah Montana

  Przygody z Hannah Montana

  Oglądana: 1365 ocena: 0.00

 • Ubieranki

  Ubieranki

  Oglądana: 1289 ocena: 0.00

 • Paparazzi Miley Cyrus

  Paparazzi Miley Cyrus

  Oglądana: 1226 ocena: 0.00

 • Gra Praca w barze: Hanna Montana online

  Gra Praca w barze: Hanna Montana online

  Oglądana: 1211 ocena: 0.00

 • Stylizacja Hanny Montany

  Stylizacja Hanny Montany

  Oglądana: 1208 ocena: 0.00

Reklama

cookie