Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta darmowe gry dla dzieci online Gry Przyrodnicze 7 gier

Przygoda pszczoły

Ocena gry

Postaraj się zobaczyć jak to jest żyć jak pszczoła. Twoim zadaniem jest zebrać jak najwięcej miodu z kwiatów rosnących na łące. Unikaj przy tym ognistych kul, które mogą Cię zabić. Powodzenia!


Przygoda Maxa

Ocena gry

Max jest w niebezpieczeństwie. Przeżywa pełne emocji przygody, w których czekają go różne niebezpieczeństwa. Z wysokości zaczęły spadać rozmaite przedmioty. Pomóż Maxowi złapać te, które są przyjazne dla środowiska. Powodzenia!


Znajdź ukryte rośliny

Ocena gry

Jesteś ogrodnikiem pasjonatą. Nie możesz pozwolić na to, aby któraś z roślin nie została podlana. Postaraj się znaleźć wszystkie rosliny ukryte w grze, nawet te najmniejsze!


Kosmita

Ocena gry

Ten Mały Kosmita nie może odnaleźć drogi na zewnątrz jaskini. Musisz mu pomóc! Wejdź do gry, daj się wciągnąć w przygodę i postaraj się zdobyć jak najwięcej punktów!Las w niebezpieczeństwie

Ocena gry

Twoim zadaniem jest unicestwienie pasożytów atakujących las, aby z powrotem mógł rozkwitnąć i cieszyć przyrodę! Powodzenia


Wyhoduj roślinę

Ocena gry

Uwielbiasz rośliny i kwiaty! W tej grze twoim zadaniem jest zasadzenie ziarna w doniczce, następnie musisz koniecznie o nie dbać i je podlewać tak, aby wyrosła z niego piękna roślina. Włóż w to całe serce, bo tylko w ten sposób uda Ci się sprostać wyzwaniu!


Znajdź ukryte przedmioty

Ocena gry

Na widzisz obrazek, który przedstawia przyrodę. Wśród elementów tego krajobrazu musisz znaleźć te, które zostały wskazane na pasku na górze rysunku.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Przyrodnicze
 • Znajdź ukryte rośliny

  Znajdź ukryte rośliny

  Oglądana: 8951 ocena: 0.00

 • Kosmita

  Kosmita

  Oglądana: 7761 ocena: 0.00

 • Wyhoduj roślinę

  Wyhoduj roślinę

  Oglądana: 7266 ocena: 1.00

 • Przygoda Maxa

  Przygoda Maxa

  Oglądana: 6645 ocena: 0.00

 • Przygoda pszczoły

  Przygoda pszczoły

  Oglądana: 6389 ocena: 0.00

Reklama

cookie