Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Wojenne darmowe gry dla dzieci online Gry Obronne 11 gier

Misja Palisade Guardian

Ocena gry

Palisade Guardian, to jedna z najpopularniejszych gier online, Musisz w niej bronić swojej bazy.Nie możesz pozwolić na to, aby Twoi wrogowie wtargnęli na Twoje terytorium! Nie daj się im! Obroń swojego terytorium!


Misja Palisade Guardian 2

Ocena gry

To kolejna gra z serii Palisade Guardian. Musisz w niej obronić swoją bazę przed atakiem niebzpiecznych wrogów! Dysponujesz rozmaitymi rodzajami broni.Pokonaj swoich przeciwników już na polu walki, nie pozwól aby wkroczyli na Twoje terytorium! Sterowanie: Myszka - celownik LPM - strzał Spacja - zoom D;F - zmiana broni R - ładowanie bron


Kierowca opancerzonej furgonetki

Ocena gry

Prowadzisz opancerzoną furgonetkę, która często pada ofiarą ataku wrogów. Musisz strzec jej jak oka w głowie! Do dyspozycji masz m.in. karabiny, granaty i beczki z olejem. Postaraj się zadbać o to, aby furgonetka dotarła do celu.


Atak na prezenty

Ocena gry

Wrogowie czyhają na Twoje prezenty! nie możesz pozwolić na to, aby je zniszczyli! Obroń prezenty przed ich atakiem. Liczy się każda chwila!Gra Piramidy

Ocena gry

W tej grze musisz tak rozmieścić stanowiska obronne, żeby żadna wroga jednostka nie przedostały się na Twoje terytorium. Sterujesz myszką.


Obrona zamku

Ocena gry

Uwaga! Na twój zamek nadciaga wróg! Musisz zapobiec atakowi! Werbuj łuczników, artylerzystów, wysadzaj w powietrze ludzi, podejmuj wyzwania i zniszcz wszystkich wrogów! Daj z siebie wszystko, żarty się skończyły!!


Bitwa 1942

Ocena gry

Jeżeli jesteś zwolennikiem gier strategicznych, to sprawdź się w tej gierce. Rozmieść stanowiska strzeleckie, tak, aby rozprawić się z nadciągającymi wrogimi armiami. Gra sterowana za pomocą myszki. Nie pozwól także na to, aby wróg przedostał się na Twoje terytorium!


Akademia Obrony: Egzamin Ostateczny

Ocena gry

Przed Tobą egzamin, który pokaże, czy nadajesz się do tego, aby być dobrym żołnierzem! Wyjdź z sali Akademii Obrony i zdobądź praktyczne doświadczenie w przestrzeni obronnej!


Gra Madness Combat

Ocena gry

Jeżeli lubisz gry strategiczne, to nie mozesz przejsc obojętnie obok tej gry. Twoim zadaniem jest obrona terytorium przed atakiem wrogów, którymi są lalki Madness. Sterowanie: myszka. Powodzenia!


Wrogi atak czołgów

Ocena gry

Na Twoje terytorium nadciąga wróg, który porusza się czołgami. Musisz je obronić przed tym niebezpiecznym atakiem! Jeżeli ci się to nie uda i wróg zdoła się przedrzeć na Twoje pole, to przegrywasz!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Obronne
 • Gra Final Defens II

  Gra Final Defens II

  Oglądana: 18789 ocena: 0.00

 • Misja Palisade Guardian

  Misja Palisade Guardian

  Oglądana: 2021 ocena: 0.00

 • Misja Palisade Guardian 2

  Misja Palisade Guardian 2

  Oglądana: 1862 ocena: 0.00

 • Bitwa 1942

  Bitwa 1942

  Oglądana: 1453 ocena: 0.00

 • Kierowca opancerzonej furgonetki

  Kierowca opancerzonej furgonetki

  Oglądana: 1321 ocena: 0.00

Reklama

cookie