Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Gry Małe 17 gier

Mulan

Ocena gry

W tej odsłonie kolorowanki będziemy kolorować Mulan . Na obrazku Mulan siedzi wraz ze zwierzętami . Postaraj się nadać jej kolory z palety kolorów po prawej stronie . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Kucyk Pony

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się ślicznym kucykiem Pony . Jest on bardzo nie zadbany i ktoś mu musi pomóc . Najpierw trzeba wyleczyć jego rany , wykąpać i na końcu nakarmić . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Nimfa

Ocena gry

W tej grze możemy wybrać i ubrać w stroje Nimfe . Musimy się postarać o odpowiednie dobranie i dopasowanie każdego elementu do siebie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Operacja

Ocena gry

Postaraj się wcielić w rolę lekarza . Musisz doprowadzić pacjenta do stanu jaki był przed uszkodzeniami ciała . Zrób to jak najszybciej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Pou

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w prywatnego fryzjera Pou . Musimy zająć się jej fryzurą . Nie jest to jednak takie proste . Trzeba być tutaj bardzo dokładnym i ostrożnym . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Samochód Kota

Ocena gry

Tym razem za zadanie mamy do pokolorowania obrazek na , którym musimy pomalować samochód Kota . Oczywiście Kot jest za kierownicą i jego nie możemy pominąć . Pomalujmy wszystko dokładnie . Mamy dostęp do dużej palety kolorów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dobieranie Par

Ocena gry

Gra w której na plaży jest rozsypane trochę Biedronek . Naszym zadaniem jest po kliknięciu na jedną z nich przenieść ją na taki sam kolor biedronki i po ponownym kliknięciu zamknięcie jej w słoiku . Do tego potrzebna będzie nam myszka .


Spa

Ocena gry

Pomóżmy Kotce wyglądać wyjątkowo . Poprowadźmy Spa , gdzie będziemy twarzom przywracać nowy lepszy wygląd . Do tego używamy myszki komputerowej .


Pieczenie Ciastek

Ocena gry

W tej grze mamy za zadanie dobranie składników w misce i upieczenie ciastek . Do tego używamy myszki komputerowej .


Dekorowanie Tortu

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest udekorowanie tortu . Możemy go zrobić tak jak nam się tylko marzy . Do tego używamy myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Gry Małe
 • Pluszakowa łapanka

  Pluszakowa łapanka

  Oglądana: 3429 ocena: 0.00

 • Zabawa z maluchem

  Zabawa z maluchem

  Oglądana: 3293 ocena: 0.00

 • Opiekun trójki dzieci

  Opiekun trójki dzieci

  Oglądana: 1365 ocena: 0.00

 • Zaopiekuj się kucykami

  Zaopiekuj się kucykami

  Oglądana: 1277 ocena: 0.00

 • Ekstremalny skok ze spadochronem

  Ekstremalny skok ze spadochronem

  Oglądana: 1140 ocena: 0.00

Reklama

cookie