Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta darmowe gry dla dzieci online Gry las 8 gier

Magiczne zwierzęta

Ocena gry

Dzięki tej grze poznasz mnóstwo nieznanych ci dotąd gatunków zwierząt. Twoim zadaniem jest zapamiętanie pod którym drzewem ukryło się jakie zwierzę, a następnie obserwowanie jakie zwierzątko woła chłopiec i kliknięcie w drzewo za którym chowa się dane zwierzątko.


Przygoda w lesie

Ocena gry

Na ekranie widzisz serię obrazków przedstawiających plenery leśne. Na każdym z nich ukryto 10 obiektów. Na dole ekranu widzisz listę przedmiotów, które musisz odnaleźć.


Gra Leśna Restauracja

Ocena gry

Postanowiłeś rozkręcić nowy biznes. Otworzyłeś w lesie porządną restaurację. Teraz musisz zawalczyć o klientów! Realizuj składane przez nich zamówienia, postaraj się zdobyć jak najwięcej pieniędzy.


Wielki pożar w lesie

Ocena gry

Alarm! Ten las płonie! Musisz jak najszybciej postarać się z niego wydostać! Uważaj na pułapki i przeciwników oraz oczywiście na ogień! Zbieraj po drodze bonusowe przedmioty, monety, za które dostaniesz dodatkowe punkty i będziesz lepszy!Leśny wirus

Ocena gry

Twój ulubiony las został zaatakowany przez niebezpieczne szkodniki! Zabij wszystkich wrogów, którzy chcą zniszczyć Twój las. Dla zdrowia tego lasu liczy się każda minuta! Daj z siebie wszystko!


Las Tropikalny

Ocena gry

Jesteś aktywnym ekologiem. Nie możesz pozwolić na wycięcie lasu tropikalnego! Pomóż małpkom uratować las. Strzelaj w ludzi z procy, postaraj się nie dopuścić do tak okrutnego czynu złych ludzi!


W lesie...

Ocena gry

W tej grze czeka na Ciebie pełna emocji i niebezpieczeństwa przygoda w lesie. Musisz pokonać niebezpieczną trasę prowadzącą przez las. Po drodze omijaj przeszkody, strzelaj bumerangiem do wroga. poruszasz się strzałkami i klawiszami X, C.


Las w niebezpieczeństwie

Ocena gry

Twoim zadaniem jest unicestwienie pasożytów atakujących las, aby z powrotem mógł rozkwitnąć i cieszyć przyrodę! Powodzenia


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry las
 • Las w niebezpieczeństwie

  Las w niebezpieczeństwie

  Oglądana: 5392 ocena: 0.00

 • Magiczne zwierzęta

  Magiczne zwierzęta

  Oglądana: 1156 ocena: 0.00

 • Gra Leśna Restauracja

  Gra Leśna Restauracja

  Oglądana: 938 ocena: 0.00

 • Las Tropikalny

  Las Tropikalny

  Oglądana: 933 ocena: 0.00

 • Wielki pożar w lesie

  Wielki pożar w lesie

  Oglądana: 901 ocena: 0.00

Reklama

cookie