Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry dla dzieci online Gry Dentysta 5 gier

Umyj zęby

Ocena gry

Mycie zębów, to naprawdę ważna sprawa. W tej grze Twoim zadaniem jest wyeliminowanie zanieczyszczeń i groźnych bakterii, które zalegają na twoich zębach!


Szpital dentystyczny

Ocena gry

Przed Tobą odpowiedzialne zadanie. Jesteś nowym właścicielem placówki dentystycznej. Postaraj się opiekować swoimi pacjentami tak, aby wyleczyć im wszystkie zęby, żeby były mocne zdrowe, proste i lśniące! Powodzenia!


Lekarz dentysta

Ocena gry

Jako dentysta musisz dbać o zęby swoich pacjentów. Jesteś jednym z najlepszych specjalistów, dlatego masz ogromną ilość pacjentów. Postaraj się więc obsługiwać ich jak najszybciej, ale bądź przy tym rozważny i ostrożny. Wylecz ich zęby raz na zawsze!


Gra stomatolog

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać dentysty. Musisz pomóc swoim pacjentom, którzy potrzebują Twojego zaangażowania. Postaraj się wyleczyć pacjentowi wszystkie chore zęby!Gra w dentystę

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać stomatologa. Musisz wyleczyć pacjentom wszystkie chore zęby. Ponadto musisz także wzbudzić w nich sympatię, żeby częściej chcieli do Ciebie przychodzić. Postaraj się współpracowac z nimi tak, aby ich zęby były zdrowe oraz, żeby przy okazji nie stała im się jakaś krzywda. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Dentysta
 • Umyj zęby

  Umyj zęby

  Oglądana: 1914 ocena: 0.00

 • Gra w dentystę

  Gra w dentystę

  Oglądana: 1424 ocena: 0.00

 • Szpital dentystyczny

  Szpital dentystyczny

  Oglądana: 1277 ocena: 0.00

 • Lekarz dentysta

  Lekarz dentysta

  Oglądana: 1275 ocena: 0.00

 • Gra stomatolog

  Gra stomatolog

  Oglądana: 1217 ocena: 0.00

Reklama

cookie