Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry dla dzieci online Gry Chirurg 7 gier

Chirurdzy: Operacje bohaterów kreskówek

Ocena gry

W tej grze czeka Cię coś naprawdę niebanalnego. Wcielasz się w postać lekarza bohaterów kreskówek. Na początku gry musisz zdecydować, który bohater weźmie udział w zabiegu, a następnie przeprowadź operację. Do dzieła!


Gra chirurg

Ocena gry

Jako jeden z najlepszych chirurgów jesteś wprost rozchwytywany. Tym razem również czeka Cię poważna operacja. Postaraj się odpowiednio do niej przygotować a następnie wykonaj zabieg tak, aby przebiegł on bez komplikacji.Skoncentruj się, bo to bardzo odpowiedzialne zadanie!


Akcja; świąteczna operacja

Ocena gry

Pacjent, który dzisiaj przyjechał do szpitala jest prawdziwym łakomczuchem. Je wszystko co znajdzie na swojej drodze. Tym razem były to przedmioty zwiazane ze świętami. Twoim zadaniem jest wydostanie ich z ciała pacjenta. Do dzieła!


Sportowy lekarz

Ocena gry

W tej grze jako jeden z lepszych lekarzy sportowych musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej jak najszybciej!Operacje plastyczne gwiazdeczek

Ocena gry

W tej grze na pewno odnajdą sie wszyscy fani podążania za celebrytami. Twoim zadaniem jest rozpoznanie gwiazdki oraz zabiegu plastycznego, jakiego dokonał. To niezła łamigłówka, dlatego musisz się skoncentrować i do dzieła!


Leczenie ofiary wypadku samochodowego

Ocena gry

Jesteś jednym z pracowników szpitala, do którego często trafiają ofiary wypadków. Tym razem został do was przywieziony pacjent ze zmasakrowaną ręką. Twoim zadaniem jest złożenie jego kończyny tak, aby odzyskała sprawność. Dasz radę pomóc choremu?


Gra Operacyjne wyzwanie

Ocena gry

W tej grze czeka Cię naprawdę odpowiedzialne zadanie. Jako lekarz musisz dokonac operacji, w której musisz dokonać tego, aby Twój pacjent znów był w pełni sprawny. Gotowy jesteś do podjęcia tego zadania?


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gry Chirurg
 • Chirurdzy: Operacje bohaterów kreskówek

  Chirurdzy: Operacje bohaterów kreskówek

  Oglądana: 1989 ocena: 0.00

 • Sportowy lekarz

  Sportowy lekarz

  Oglądana: 1512 ocena: 0.00

 • Akcja; świąteczna operacja

  Akcja; świąteczna operacja

  Oglądana: 1449 ocena: 0.00

 • Operacje plastyczne gwiazdeczek

  Operacje plastyczne gwiazdeczek

  Oglądana: 1383 ocena: 0.00

 • Leczenie ofiary wypadku samochodowego

  Leczenie ofiary wypadku samochodowego

  Oglądana: 1300 ocena: 10.00

Reklama

cookie