Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta darmowe gry dla dzieci online Góry 7 gier

Gra Narciarz

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pokonanie ośnieżonych stoków górskich wykonując przy tym rozmaite triki. Postaraj się zdobyć uznanie sędziów i dostać jak najwięcej punktów! Pokaż, że jesteś najlepszym sportowcem na świecie!


Fałszywy Mikołaj w górach

Ocena gry

Ten oszust postanowił udawać świętego Mikołaja. Pomóż mu spuszczać z góry jak największą śniegową kulę, która zniszczy jak najwięcej obiektów spotkanych na swojej drodze. Poruszasz się strzałkami i klawiszami X, Z.


Gra Kierowca tira

Ocena gry

W tej grze musisz pokierować ciężarówką jadącą po stromych zboczach gór. Bądź ostrożny, musisz dotrzeć do końca trasy zdobywając jak najwięcej punktów!


Motorower w górach

Ocena gry

Jazda motorowerem po ośnieżonych stokach gór, to naprawdę niebezpieczne zadanie. W sam raz dla wszystkich, którzy uwielbiają adrenalinę. Spróbuj swoich sił już teraz!Rowerowy rajd

Ocena gry

Jeżeli uwielbiasz rowery, to musisz koniecznie włączyć tę grę! Postaraj się cało dojechać do mety i zdobyć przy tym jak największą ilość punktów! uważaj, bo trasa jest naprawdę niebezpieczna!


Zimowa przygoda z samochodem

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pokonanie samochodem niebezpiecznej trasy prowadzącej po górskiej trasie. Uważaj, bo to naprawdę ciężkie zadanie. Bądź ostrożny, bo przeróżne przeszkody mogą Cię nawet zniszczyć!


Śmiertelnie niebezpieczna trasa

Ocena gry

Uwielbiasz solidną dawkę adrenaliny? Ta gra na pewno Ci się spodoba! Pokonaj samochodem niebezpieczną trasę po górach. Dojedź do mety zdobywając jak najwięcej punktów.


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Góry
 • Gra Kierowca tira

  Gra Kierowca tira

  Oglądana: 816 ocena: 0.00

 • Fałszywy Mikołaj w górach

  Fałszywy Mikołaj w górach

  Oglądana: 803 ocena: 0.00

 • Motorower w górach

  Motorower w górach

  Oglądana: 762 ocena: 0.00

 • Gra Narciarz

  Gra Narciarz

  Oglądana: 758 ocena: 0.00

 • Rowerowy rajd

  Rowerowy rajd

  Oglądana: 758 ocena: 0.00

Reklama

cookie