Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya darmowe gry dla dzieci online Garfield 16 gier

Pomaluj Garfielda

Ocena gry

Jest to kolorowanka z udziałem naszego ulubieńca Kota Garfielda . Wszyscy znają jego kolor , ale w tej kolorowance możemy przetestować zupełnie inne kolory ponieważ wszystko zależy od nas . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Układany Garfield

Ocena gry

W tej grze układamy Garfielda . Pamiętajmy , że dopóki puzzle znajdujące się po prawej stronie nie zostaną umieszczone w odpowiednim miejscu nie będziemy mogli zostawić go na obrazku . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Kolorowanka Garfielda

Ocena gry

Ta gra to zwykła kolorowanka . Ale w tej kolorowance możemy zmienić grafikę do pomalowania . Zmieniamy między sześcioma grafikami . Wszystkie grafiki pochodzą z bajki Garfield . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Garfield

Ocena gry

W tej grze możemy zmieniać postacie z bajki Garfield . Wszystkie postacie z bajki zostały umieszczone . Możemy także zmieniać tło zmieniać obrazek każdego z bohaterów . Gra jest bardzo ciekawa i wciągająca . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .Ułóż Garfielda

Ocena gry

Naszym zadaniem w tej grze jest to , aby poskładać rozsypankę obrazku z Garfieldem . Po naciśnięciu na czerwony przycisk pojawia się jeden fragment i dopiero po odpowiednim ułożeniu możemy prosić o następny . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Ubierz Garfielda

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest ubranie naszego ulubieńca Garfielda . Możemy zrobić z nim dosłownie wszystko . Od ubierania czapki po buty . Możemy wybrać także tło i nazwać naszego Garfielda . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Garfield szuka gwiazdek

Ocena gry

W tej grze musisz pomóc Garfieldowi znaleźć jak najwięcej gwiazdek. Pomocna może okazać Ci się lupa, dzięki której przybliżysz obraz. Postaraj się zrobić to jak najszybciej, gdyż masz ograniczoną ilość czasu.


Obudź Garfielda

Ocena gry

Garfield uwielbia spać. niestety, zdarza mu się przespać nawet cały dzień! Musisz koniecznie go obudzić, żeby nie marnował za dużo czasu. Do tego celu użyj swojej tajnej bronić. Strzelaj do Garfielda owcami z procy. Nie daj mu dłużej spać!


Zagraj w tenisa z Garfieldem

Ocena gry

Razem z Garfieldem weź udział w wielkim turnieju w tenisa. Pokaż, że potrafisz grać w tę grę i nie masz sobie równych w tej dyscyplinie! Zdobądź tytuł mistrza turnieju!


Garfield Łakomczuch

Ocena gry

Garfield to niezły łasuch. Uwielbia jeść! pomóż mu złapać jak najwięcej jedzenia!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Garfield
 • Garfield szuka gwiazdek

  Garfield szuka gwiazdek

  Oglądana: 1848 ocena: 0.00

 • Obudź Garfielda

  Obudź Garfielda

  Oglądana: 1494 ocena: 0.00

 • Garfield Łakomczuch

  Garfield Łakomczuch

  Oglądana: 1188 ocena: 0.00

 • Zagraj w tenisa z Garfieldem

  Zagraj w tenisa z Garfieldem

  Oglądana: 1145 ocena: 0.00

 • Garfield: gra w piłkę

  Garfield: gra w piłkę

  Oglądana: 1090 ocena: 0.00

Reklama

cookie