Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Strzelanki darmowe gry dla dzieci online Gangsterskie 7 gier

Ucieczka przed ślubem

Ocena gry

Ten Pan Młody nie chce się ożenić! Musisz mu pomóc uniknąć spotkania z Panną Młodą. Masz 5 minut na to, aby odebrać sobie życie! Postaraj się dokonać takich zniszczeń ciała, aby nie doszło do Twojego ślubu!


Porachunki gangsterów

Ocena gry

Należysz do jednego z gangów! Nie daj się wrogim przeciwnikom, pokonaj ich, pokażcie, kto rządzi w tym mieście! Sterujesz myszką.


Gra Gangsterski kierowca 2

Ocena gry

Druga część gry, w której wcielasz się w postać kierowcy w miejskim gangu. Tym razem musisz pokonać wyznaczoną trasę zdobywając jak najwięcej pieniędzy i punktów. Dodatkowe punkty zdobywasz przejeżdżając napotkanych na swojej drodze wrogów.


Gangsterki Kierowca

Ocena gry

Jesteś kierowcą w najgroźniejszym gangu w mieście. Musisz pokonać całą miejską trasę i zdobyć jak najwięcej pieniędzy i punktów. Pokaż, że to potrafisz, a może zostaniesz przeniesiony do budzącej jeszcze większy szacunek najgroźniejszej w państwie mafii? Powodzenia! Sterowanie za pomoca klawiszy strzałekGra Mafia

Ocena gry

Wciel się w rolę członka mafii, wykonuj zlecone przez ojca chrzestnego zadania, pokaż, że jesteś najlepszy! Poruszasz się w grze za pomocą myszki. Badź czujny i dokładnie wykonuj polecenia, od tego zależy Twoja przyszłość!


Kierowca w mafii

Ocena gry

Aby zostać kierowcą mafijnym musisz najpierw przejść prawdziwy test. Poprowadź samochód tak, aby szef mafii był z Ciebie zadowolony. Poruszasz sie strzałkami.


Mafia Deluxe i Ninja

Ocena gry

Mafia Deluxe objęła swoim zasięgiem całe miasto i teraz terroryzuje mieszkańców. Nie da się ich pokonać żadnym sposobem. Do gry wchodzi więc Ninja. Wcielasz sie w postać Ninja i musisz walczyć z gangiem tak, aby ich pokonać i aby raz na zawsze gang zniknął z tego miasta!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Gangsterskie
 • Ucieczka przed ślubem

  Ucieczka przed ślubem

  Oglądana: 1320 ocena: 0.00

 • Kierowca w mafii

  Kierowca w mafii

  Oglądana: 942 ocena: 0.00

 • Gra Mafia

  Gra Mafia

  Oglądana: 899 ocena: 0.00

 • Porachunki gangsterów

  Porachunki gangsterów

  Oglądana: 854 ocena: 0.00

 • Mafia Deluxe i Ninja

  Mafia Deluxe i Ninja

  Oglądana: 854 ocena: 0.00

Reklama

cookie