Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Dziewczyn darmowe gry dla dzieci online Fryzjer 24 gier

Zabawa w salon fryzjerski

Ocena gry

Jeżeli lubicie zabawy we fryzjera to doskonale trafiliście. Nasza gra oferuje Wam taką możliwość. Będziemy tutaj pracować w salonie fryzjerskim i obcinać włosy osobą którzy do niego przychodzą. Zobacz jakie to proste. W grze mamy także instrukcje z której możemy korzystać.


Fryzjer Lady Gagi

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w bardzo odpowiedzialne zajęcie . Jesteś fryzjerem znanej piosenkarki Lady Gagi . Możesz zrobić wszystko co tylko zechcesz . Postaraj się , aby się podobało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Księżniczka Aurora- stylizacja

Ocena gry

To gra skierowana do dziewczyn i dzieci. Możesz w niej przeżyć fajną przygodę z księżniczką. Wybierając dla niej ubrania i buty, dopasowując makijaż za pomocą myszki.


Księżniczka Aurora

Ocena gry

To wspaniała gra Disneya w którą musi zagrać każda dziewczyna. Została w niej przygotowana specjalna instrukcja z którą musisz się zapoznać na samym początku. Zadania wykonuj zgodnie z poleceniami za pomocą myszki.Cristiano Ronaldo u fryzjera

Ocena gry

Jesteś fryzjerką w salonie fryzjerskim do którego przychodzi znany piłkarz Cristiano Ronaldo. Twoim zadaniem będzie dopasowanie dla niego odpowiedniej fryzury. Masz do wyboru wiele rodzajów fryzur, zrób to najlepiej jak potrafisz.


Elsa Frozen Haircuts

Ocena gry

Do Twojego salonu przychodzi Elsa, która chce zmienić swoją fryzurę. Najpierw musisz umyć jej włosy i nałożyć odżywkę. W kolejnym etapie możesz obciąć, pofarbować, a na koniec wymodelować włosy klientce według swojego uznania.


Golenie brody online

Ocena gry

W tej grze będziesz zajmować się goleniem brody panów, którzy przyjdą do naszego salonu. Nie jest to proste zadanie i pamiętaj aby wykonywać je bardzo ostrożnie. Do dyspozycji masz maszynkę i brzytwę, posługuj się myszką.


Niezwykły fryzjer

Ocena gry

Do Twojego salonu fryzjerskiego będą przychodzić wyłącznie chłopcy. Są oni łysi i pragną byś dopasował im odpowiednią fryzurę. Pamiętaj aby nie popełnić błędu gdyż niektórzy nie będą z tego zadowoleni.


Gra Eve Hairstyler

Ocena gry

Eve otworzyła własnie salon fryzjerski i ma mnóstwo klientek. Pomóż jej zaopiekować się fryzurami swoich klientów. Wymysl dla nich dlugosc, kształt i kolor fryzury. Bądź kreatywna!


Dekorowanie apartamentu u Lisy

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest zaprojektowanie wnętrza apartamentu Lisy. Zadbaj o to, aby jej otoczenie było perfekcyjne, a następnie pomyśl o samej bohaterce gry. Wybierz dla niej jak najlepszy strój oraz fryzurę i makijaż!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Fryzjer
 • Salon fryzjerski dla kotów

  Salon fryzjerski dla kotów

  Oglądana: 2248 ocena: 0.00

 • Dekorowanie apartamentu u Lisy

  Dekorowanie apartamentu u Lisy

  Oglądana: 2234 ocena: 0.00

 • Zabawa w salon fryzjerski

  Zabawa w salon fryzjerski

  Oglądana: 1924 ocena: 0.00

 • Prywatny fryzjer Kucyków Pony

  Prywatny fryzjer Kucyków Pony

  Oglądana: 1824 ocena: 0.00

 • Fryzjerka

  Fryzjerka

  Oglądana: 1789 ocena: 4.50

Reklama

cookie