Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Ciekawe darmowe gry dla dzieci online Friv 15 gier

Wesoła gwiazdka

Ocena gry

Na pewno graliście w taką gierkę jaką jest Ice Tower, ta gra właśnie ją przypomina jednak tutaj po skałach skaczemy wesołą gwiazdką. Potrzebujesz do tego strzałek, zobacz na jakie piętro uda Ci się wskoczyć i jaki wynik osiągnąć.


Pływania w basenie

Ocena gry

Ta gra pochodzi z serwisu z darmowymi grami friv. Teraz ta gierka jest dostępna na naszym serwisie gratony.pl. Będziemy ścigać się w basenie olimpijskim różnymi stylami. Pływamy tym szybciej im szybciej klikamy na zmianę przyciski lewo raz prawy strzałek.


Gra ze skutermia wodnymi friv

Ocena gry

Kolejna gierka z serii jaka trafiła właśnie dla Was. Jesteśmy nad zbiornikiem wodnym gdzie ścigamy się na skuterach wodnych i zbieramy punkty. Dostajemy je za gwiazdki i monety znajdujące się na trasie. Sterowanie to strzałki oraz spacja do skakania.


Elektryczny tor wyścigowy z samochodzikami

Ocena gry

Ta gra pochodzi z serwisu friv. Będziecie mieli doskonałą okazję w nią pograć na naszej stronie całkowicie za darmo. Będziemy ścigać się na specjalnym torze samochodzikami. Wybieramy kilka z nich. Mają one różne parametry. Sterujemy samochodzikami przy pomocy strzałek.Ice Run od friva

Ocena gry

Lodową przygodę czas zacząć to właśnie w tej gierce która pochodzi ze zbioru friv będziemy poruszać się po specjalnie skonstruowanym torze na którym odbywać będą się wyścigi. Postaraj się dotrzeć do mety jako pierwszy, zbieraj gwiazdki i strzelaj do rywali. Sterowanie w grze to: strzałki oraz spacja.


Gra z Aquaparkiem

Ocena gry

Będziemy pracowali i dbali o to aby nasz park wodny się rozwijał i przybywało do niego coraz to więcej nowych klientów. To ty zadecydujesz ile ludzi ma być na zjeżdżalniach jak i też kąpać się w basenach, zobacz i przekonaj się poznając gierkę.


Samochód i laweta

Ocena gry

Czeka już na Was pojazd jakim jest samochód laweta, którego zadaniem będzie transportowanie samochód do komisów jak i też innych punktów gdzie sprzedaje się samochody jak salony samochodowe. Mamy 2 tryby z gierką, jeden z nich to jazda na czas drugi natomiast tryb kariery. Wybieramy jeden i startujemy. Samochody ustawiamy na lawecie myszką a strzałkami kierujemy pojazdem.


Ubierz Spongeboba

Ocena gry

Jest to gra przeznaczona dla dzieci i dziewczynek od friv w której naszym zadaniem będzie ubranie postaci Spongeboba w stroje jakie znajdują się obok niego. Wybieramy je przy użyciu myszki.


Pieczenie ciasteczek

Ocena gry

Będziemy mogli piec wspaniałe ciasteczka. Jednak musimy uważać aby nie trzymać ich zbyt długo na patelni gdyż wtedy bardzo szybko mogą nam się one przypalić. Wtedy musimy je wyrzucić do niebieskiego pojemnika.


Zoo Transport

Ocena gry

W tej grze friv pracujemy w zoo gdzie zajmować się będziemy transportowaniem przeróżnych ładunków. Musimy myszką załadować na pakę ładunek i dowieść go cało i bezpiecznie do zoo przy użyciu strzałek. W grze znajduje się także obrazkowa instrukcja.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Friv
 • Pieczenie ciasteczek

  Pieczenie ciasteczek

  Oglądana: 22767 ocena: 6.00

 • Ubierz Spongeboba

  Ubierz Spongeboba

  Oglądana: 19036 ocena: 10.00

 • Samochód i laweta

  Samochód i laweta

  Oglądana: 10972 ocena: 0.00

 • Ice Run od friva

  Ice Run od friva

  Oglądana: 9363 ocena: 1.00

 • Diego i Afryka na friv

  Diego i Afryka na friv

  Oglądana: 9192 ocena: 0.00

Reklama

cookie