Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Disneya darmowe gry dla dzieci online Fineasz i Ferb 10 gier

Fineasz i Ferv: ukryte przedmioty

Ocena gry

Na obrazku widzisz sekwencję z filmu animowanego opowiadającego o przygodach Fineasza i Ferba. Ukryły się na nim także pewne przedmioty nie pasujące do całości. Postaraj się je wszystkie odnaleźć!


Fineasz i Ferb: Ciekawa gra pamięciowa

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał się wykazać naprawdę dobrą pamięcią i sprawnym umysłem. Twoim zadaniem jest odnalezienie par identycznych obrazków.


Zgadywanka z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

W grze zobaczysz obrazek przedstawiający przygody Fineasza i Ferba. Oprócz dwóch bohaterów znajdują się tez na nim pewne ukryte literki. Znajdź je wszystkie!


Turniej w kręgle z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Fineasz i Ferb uwielbiają wszelką rozrywkę. Tym razem postanowili wybrać się na kręgle. Spędź z nimi wspaniałe chwile biorąc udział w turniej kręglarskim. Szczegółowe instrukcje otrzymasz w ciągu gry. Miłej zabawy!Turniej w tenisa z Fineaszem i Ferbem

Ocena gry

Zagraj w tenisa z Fineaszem i Ferbem. Przeżyj z nimi pełne radości chwile. Weź udział w ekscytujacym turnieju w tenisa i postaraj się wygrać rozgrywki. Zwycięzcą zostanie ten bohater, który zdobędzie większą ilość punktów!


Konstruowanie kolejki górskiej

Ocena gry

Jeżeli lubisz wyzwania, musisz koniecznie sprawdzić swoich sił w tej grze! Postaraj się skonstruować bezpieczną i szalona kolejkę górską! Pierwszymi osobami, które sprawdzą jej skuteczność będą Fineasz i Ferb. Do dzieła!


Kolorowanka Fineasz i Ferb

Ocena gry

Na ekranie widzisz rysunek. Nie jest on jednak pokolorowany. Użyj wyobraźni i postaraj się za pomocą jak największej ilości barw pokolorować obrazek przedstawiający sekwencję z bajki o przygodach Fineasza i Ferba. Powodzenia!


Ubierz Fineasza i Ferba

Ocena gry

W tej grze możesz zabawić się w stylistę. Ubierz Fineasza i Ferba najlepiej jak potrafisz. Postaraj się, aby każdy element ubioru był dokładnie zaplanowany i świetnie się prezentował!


Fineasz i Ferb: złoto w oceanie

Ocena gry

Fineasz i Ferb postanowili oczyścić cały ocean ze złota, które znajdowało się na jego dnie. Jesteś jedyną osobą, która może im pomóc! Twoim zadaniem jest zbieranie znajdującego się pod wodą złota. Używaj do tego celu myszki i strzałek. Powodzenia!


Fineasz i Ferb: wyścigi

Ocena gry

Fineasz i Ferb stają do wielkiego wyścigu. Wciel się w postać bohaterów i pokaż swoim rywalom, że to Ty jesteś najlepszy i zostaniesz mistrzem tego wyścigu! Sterowanie strzałki i Ctrl - Turbo. Powodzenia!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Fineasz i Ferb
 • Konstruowanie kolejki górskiej

  Konstruowanie kolejki górskiej

  Oglądana: 1145 ocena: 0.00

 • Fineasz i Ferv: ukryte przedmioty

  Fineasz i Ferv: ukryte przedmioty

  Oglądana: 1118 ocena: 0.00

 • Fineasz i Ferb: złoto w oceanie

  Fineasz i Ferb: złoto w oceanie

  Oglądana: 1071 ocena: 0.00

 • Fineasz i Ferb: wyścigi

  Fineasz i Ferb: wyścigi

  Oglądana: 987 ocena: 0.00

 • Kolorowanka Fineasz i Ferb

  Kolorowanka Fineasz i Ferb

  Oglądana: 891 ocena: 0.00

Reklama

cookie