Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Farmerskie 53 gier

Farma Jamie\'go

Ocena gry

Witaj w cudownej Farmie Jamiego. Twoim zadaniem jest zajmowanie się znajdującymi się na niej roślinami tak, aby wyhodować najlepsze plony! Postaraj się pokazać wszystkim, że w uprawianiu roli nie masz sobie równych!


Farmerskie wyzwanie

Ocena gry

Jesteś gotowy do farmerskiego wyzwania? twoim zadaniem będzie opieka nad gospodarstwem rolnym. Musisz wybrać farmę, którą chcesz zarządzać, a następnie włożyć całe serce w opiekę nad roślinami tak, aby wydały jak największe plony!


Przygoda na farmie

Ocena gry

Witaj na farmie! twoim zadaniem jest opieka nad swoim gospodarstwem, postaraj się wyhodować jak najwięcej warzyw i owoców. Daj z siebie wszystko, pokaż, że jesteś najlepszym farmerem!


Ubieranka: wiejskie życie

Ocena gry

Ta dziewczyna uwielbia swoje wiejskie życie, ale zupełnie nie ma pomysłu jak się ubrać, żeby wyglądać country! Pomóż jej dobrać odpowiednie elementy garderoby!Opieka nad zieloną roślinką

Ocena gry

Na początku tej gry kupujesz ziarenko rośliny, a następnie dbasz o nią tak, aby wyrosła na największą i najpiękniejszą roślinę jak to tylko możliwe! Włóż całe swoje serce w opiekę nad tą małą zieleninką!


Hodowanie roślin na polu

Ocena gry

W grze zarządzasz swoim małym poletkiem. twoim zadaniem jest wyhodowanie jak największej ilości roślin. Uważaj na ptaki, które chcą ukraść Ci Twoje super rośliny!


Rolnik Sprzedawca

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać rolnika, który musi dowieźć do sklepu swoje produkty. Pomóż mu dowieźć jak najwięcej warzyw tak, aby nie zgubić ich po drodze. Gdy zdobędziesz odpowiednią ilość punktów i pieniędzy, będziesz mógł kupić lepszy pojazd.


Owocowe puzzle

Ocena gry

Przed Tobą owocowe puzzle. Postaraj się tak wystrzeliwać owoce, aby na tablicy ustawiło się kilka gatunków takich samych w pobliskim otoczeniu. Musisz zdobyć jak najwięcej punktów!


Owocowa zabawa

Ocena gry

zapraszamy do owocowej zabawy! Twoim zadaniem jest dopasowanie odpowiednich owoców do ich kształtów, które poruszają się po taśmach. Powodzenia!


Owocowa konkurencja

Ocena gry

Przed Tobą owocowa konkurencja! musisz nabić na szaszłyka owoce tego samego gatunku tak, aby stworzyły jednokolorową linię, dzięki temu zdobędziesz punkty. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej!


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna »

Popularne gry

 • Farmerskie
 • Urządzanie farmy

  Urządzanie farmy

  Oglądana: 2023 ocena: 0.00

 • Gra dla miłośników ogrodów

  Gra dla miłośników ogrodów

  Oglądana: 1411 ocena: 0.00

 • Uwolnij kurczaki

  Uwolnij kurczaki

  Oglądana: 1367 ocena: 0.00

 • Gra Farma Kolorowanka

  Gra Farma Kolorowanka

  Oglądana: 1268 ocena: 0.00

 • Piękne kwiaty na farmie

  Piękne kwiaty na farmie

  Oglądana: 1173 ocena: 0.00

Reklama

cookie