Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Symulatory darmowe gry dla dzieci online Ekonomiczne 21 gier

WIelka Budowa Miasta

Ocena gry

W grze masz do dyspozycji własne miejsce, na którym musisz wybudować całe miasto. Musisz zaplanować od podstaw i nadzorować jego budowę. Myśl logicznie. Musisz stworzyć miasto przyjazne jego mieszkańcom!


Gra Przyjaciele w centrum handlowym

Ocena gry

Na początku gry wybierz postać, w którą wcielisz się w tej przygodzie, a następnie, poruszaj się nią po centrum handlowym, spotykając swoich wszystkich przyjaciół. Weź ich ze sobą i doprowadź do wyjścia, zbieraj bonusowe przedmioty, unikaj wrogów. Uważaj, żebyś nie zabłądził!


Studio Paznokcia u Sammie

Ocena gry

Sammie założyła nowe studio paznokcia. Musisz zdobyć jak najwięcej zadowolonych klientek. Pomaluj im paznokcie zgodnie z ich życzeniem!


Zabij nudę

Ocena gry

Siedzisz w pracy, która jest bardzo nudna. Postaraj się w tym czasie zajmować się innymi czynnościami tak, aby nie marnować czasu siedząc bezczynnie.Gra Kafejka Internetowa

Ocena gry

Pracujesz w kafejce internetowej i masz mnóstwo klientów. Musisz tak ich obsługiwać, żeby byli zadowoleni z wizyty w lokalu i częściej chcieli do niego wracać. każdego dnia podczas godzin, w których jest otwarta kafejka musisz zarobić określoną ilość pieniędzy.


Dyrektor super hotelu

Ocena gry

W tej grze jesteś właścicielem ekskluzywnego hotelu, a twoim zadaniem jest opieka nad gośćmi, którzy przybywają do tego miejsca.


Butik odzieżowy

Ocena gry

Właśnie otworzyłaś nowy butik z ubraniami. Musisz się wybić spośród swojej konkurencji. Postaraj się realizować sprawnie zamówienia swoich klientów, dbaj o nich tak, aby sklep przynosił Ci jak największe zyski.


Na Wyspach Bergamutach

Ocena gry

W tej wyspie jesteś posiadaczem niewielkiej wyspy, która jest dopiero na początku drogi ku rozwojowi. Postaraj się zadbać o elementy infrastruktury tak, aby wyspa rozrosła się do poważnych rozmiarów


Cukiernia Josie

Ocena gry

Pomóż Josie poprowadzić własną cukiernię. Musisz sprawnie i szybko realizować swoich klientów. Im lepiej to zrobisz, tym dostaniesz wiekszy napiwek. Twoim celem jest zarobienie jak najwięcej sumki pieniędzy.


Fryzjerka Profesjonalistka

Ocena gry

Jako jedna z lepszych fryzjerek masz bardzo duzo klientów. Twoim zadaniem jest obcinanie i czesanie ich najlepiej jak potrafisz. Postaraj się wyczarować na ich włosach naprawdę piękne fryzury!


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Ekonomiczne
 • Gra Licytacja

  Gra Licytacja

  Oglądana: 7031 ocena: 0.00

 • Na Wyspach Bergamutach

  Na Wyspach Bergamutach

  Oglądana: 3463 ocena: 10.00

 • Rozkręć własny biznes

  Rozkręć własny biznes

  Oglądana: 2120 ocena: 0.00

 • WIelka Budowa Miasta

  WIelka Budowa Miasta

  Oglądana: 1878 ocena: 0.00

 • Bella i jej piekarnia

  Bella i jej piekarnia

  Oglądana: 1424 ocena: 0.00

Reklama

cookie