Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Planeta darmowe gry dla dzieci online Egipskie 8 gier

Gotuj z faraonem

Ocena gry

Weź udział w nietypowej lekcji gotowania, którą przygotował dla Ciebie sam faraon. Postępuj zgodnie z instrukcjami, jakie otrzymasz w grze i naucz się gotować najlepsze posiłki na świecie!


Witaj w Królestwie Ozyrysa

Ocena gry

Przenieś się w starożytny świat Egiptu. Musisz pokonać wyznaczoną trasę, zdobywając punkty. Trasa ta prowadzi przez Królestwo Ozyrysa. Na szczęście jesteś wyposażony w różne bronie, dzięki którym możesz pokonać niebezpiecznych wrogów. Poruszasz się strzałkami i myszką. Musisz zdobyć amulet Ozyrysa!


Logiczne łamigłówki Egiptu

Ocena gry

Te kamienne klocki przedstawiające egipskie malowidła. Twoim zadaniem jest odnalezienie dwóch takich samych klocków z identycznymi obrazkami. Wytęż swój wzrok i postaraj się wykonać to zadanie jak najszybciej!


Egipska wyprawa

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż do Egiptu. Niestety, zagubiłeś się w piramidzie i nie możesz z niej wyjść. Aby się z niej wydostać musisz ułożyć w jednej linii przynajmniej 3 jednakowego kształtu kryształy. Powodzenia!Potyczki władców Egiptu

Ocena gry

W Egipcie stale toczą się pojedynki o władzę. W grze wcielasz się w postać jednego z faraonów. Pokonaj swoich rywali. Wygrywa ten, który strąci więcej kamiennych klocków na tablicy po stronie przeciwnika.


Starożytne egipskie tablice

Ocena gry

Wybrałeś się w podróż do Egiptu. Znalazłeś tam tajemniczą egipską tablicę. Twoim zadaniem jest ułożenie w jednej linii trzech takich samych obrazków. Do dzieła!


Egipskie piramidy

Ocena gry

Egipskie piramidy są pełne tajemnic i zagadek. Musisz rozwiązać te tajemnice! Jako wskazówki posłużą Ci przedmioty, jakie spotkasz w poszczególnych pomieszczeniach piramid.


Tajemnicze fotografie Egiptu

Ocena gry

Na ekranie widzisz kilka różnych fotografii z Egiptu. Na każdej z nich ukryło się kilka obiektów. Postaraj się znaleźć je wszystkie!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Egipskie
 • Gotuj z faraonem

  Gotuj z faraonem

  Oglądana: 2181 ocena: 0.00

 • Logiczne łamigłówki Egiptu

  Logiczne łamigłówki Egiptu

  Oglądana: 1637 ocena: 0.00

 • Egipska wyprawa

  Egipska wyprawa

  Oglądana: 1374 ocena: 0.00

 • Egipskie piramidy

  Egipskie piramidy

  Oglądana: 1238 ocena: 0.00

 • Tajemnicze fotografie Egiptu

  Tajemnicze fotografie Egiptu

  Oglądana: 1237 ocena: 0.00

Reklama

cookie