Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne 107 gier

Sklep Jubilerski

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę właściciela sklepu jubilerskiego . Tylko pamiętaj śpiesz się w tej grze liczy się czas . Obsłuż klientów jak najszybciej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Nauka z Tomem

Ocena gry

W tej grze musisz odpowiadać na pytania , które zada Ci na tablicy Kot Tom . Staraj się nie popełniać błędów im więcej poprawnych odpowiedzi tym więcej zdobędziesz punktów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekarz Oczu

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę lekarza Kotki . Musimy pomóc jej w chorobie jej oczu . Nie będzie to łatwe ponieważ wymaga to nie małej precyzji . Staraj się , aby wszystko poszło jak należy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Znajdź Różnice

Ocena gry

Ta gra to typowa łamigłówka . Musisz na dwóch obrazkach znaleźć podobieństwa . To nie jest proste jeśli na dwóch obrazkach widać dwa różne zwierzęta a trzeba znaleźć małą drobnostkę . Do tego potrzebna Ci będzie myszka .Klocki Pszczółek

Ocena gry

Podaj pomocną dłoń pszczołom . Poprzez grę w klocki pomóż im odpowiednio rozmieścić ich miód , tak , aby nie doprowadzić do końca gry . Zbierz jak najwięcej punktów i pomóż pszczołom . Graj strzałkami klawiatury komputerowej .


Znajdź Numerek

Ocena gry

Zadaniem tej gry jest to , aby na rysunku znaleźć ukryte w tle jak i w centrum obrazka liczbe . Po zauważeniu wystarczy kliknąć na nią myszką komputerową i szukamy dalej . Po znalezieniu wszystkich przechodzimy do następnego poziomu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Nauka matematyki z Bobem

Ocena gry

Nasz zadanie w tej grze będzie polegało na rozwiązywaniu łamigłówek matematycznych. Postaraj się rozwiązać je wszystkie. Do dzieła!


Gra w szukanie słowa

Ocena gry

Na tablicy widzisz mnóstwo rozsypanych literek. Twoim zadaniem jest znalezienie wśród nich ukrytych słówek.


Kubuś Puchatek i zagubione słówka

Ocena gry

Zagraj z bohaterami Disneya w zagubione słówka. Musisz dopasować literki do określonych obrazków. Pomogą Ci w tym przyjaciele ze stumilowego lasu.


Balonowa podróż po słówka

Ocena gry

W grze poruszasz się balonem. Twoim zadaniem jest zebranie po drodze określonych literek, dzięki którym ułożysz całe wyrazy. Poruszasz się spacją i strzalkami.


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 następna »

Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Edukacyjne
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008576 ocena: 10.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2882 ocena: 0.00

 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2750 ocena: 0.00

 • Koty grają w Koło Fortuny

  Koty grają w Koło Fortuny

  Oglądana: 2520 ocena: 0.00

 • Quiz na inteligencję

  Quiz na inteligencję

  Oglądana: 1916 ocena: 4.00

Reklama

cookie