Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Na 2 osoby darmowe gry dla dzieci online Dwuosobowe 25 gier

Strzały Na Dwóch

Ocena gry

W tej grze mamy za zadanie strzelać w tarczę . Liczą się najcelniejsze strzały . Mamy do wyboru grę samemu , ale i co najlepsze grę z drugim zawodnikiem . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Cymbergaj

Ocena gry

Czy grałeś kiedyś w cymbergaja? możesz teraz to uczynić. Sterujemy małym samochodzikiem po planszy tak aby strzelać bramki przeciwnikowi. Mamy możliwość grania na 2 osoby. Do dzieła!


Wyścig Samochodowy z kolegą

Ocena gry

Będziemy mieć w tej grze możliwość zarania z kolegą. Wybierz opcję multiplayer i ścigaj się by wygrać. Czeka na nas naprawdę ciekawy tor który nie jest taki łatwy. Powodzenia!


Walka na buty

Ocena gry

Wybierz, którym bohaterem gry chcesz zagrać i weź udział w turnieju na... buty! Wygrywa ten zawodnik, któremu pierwszemu uda się pokonać przeciwnika! Daj z siebie wszystko!Pojedynek Wrestling

Ocena gry

Przenieś się w waleczny świat Wrestlingu. Sprawdź swoich sił na ringu! Zmierz się w pojedynku, pokonaj przeciwnika i bądź najlepszy! Sterowanie: Gracz 1: Strzałki - poruszanie się I - uderzenie reka O - uderzenie nogą P - uzycie mocy Gracz 2: W,A,S,D- poruszanie się 1-3- obrona i atak Możesz także zmierzyć się ze swoim przyjacielem. Sprawdźcie, który z was jest lepszy!


Pingwiny w natarciu

Ocena gry

Przed Tobą prawdziwy pojedynek o panowanie na Antarktyce. Do walki staną dwie drużyny pingwinów. Ta gra na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom Wormsów. postaraj się, aby Twoja drużyna zwyciężyła ten pojedynek!


Uliczne walki: król fajterów

Ocena gry

Przed Tobą gra z serii Walki Uliczne. Musisz udowodnić wszystkim, że to ty jesteś najlepszym fajterem w okolicy. Wybierz przeciwnika i zmierz z nim swoje siły! W grze możesz także konkurować ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Gracz 1: S, D - poruszanie się. W - skok. A, L, U, J, I, K, O - obrona i atak Gracz 2: strzałki- poruszanie się klawisze 1-6- obrona i atak


Gra Bomb it część 4

Ocena gry

Przed Tobą kolejna część kultowej już gry Bomb it 4. Gra jest inspirowana Bombermanem. Stań do walki ze swoim rywalem i zniszcz go z wielkim hukiem! W tej grze możesz zmierzyć się także ze swoim przyjacielem. Sterowanie: Strzałki - poruszanie się, Spacja - bomba Dla dwóch graczy: Gracz 1: W;S;A;D - poruszanie się, Spacja - bomba Gracz 2: Strzałki - poruszanie się Enter - bomba


TimmiTile Planszowa Gra online

Ocena gry

TimmiTile to gra, która sprawi mnóstwo frajdy wszystkim fanom ciekawych planszówek. Twoim zadaniem jest zapełnienie swoimi obrazkami większej ilości pól na planszy. Powodzenia!


Disneyowe Kółko i krzyżyk

Ocena gry

Bohaterowie Disneya uwielbiają rozmaite łamigłówki. Tym razem postanowili pograć w kółko i krzyżyk. Zmierz się razem z nimi w tej gierce i postaraj się pokonać swoich przeciwników.


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dwuosobowe
 • Pingwiny w natarciu

  Pingwiny w natarciu

  Oglądana: 3714 ocena: 0.00

 • Pojedynek Wrestling

  Pojedynek Wrestling

  Oglądana: 3479 ocena: 0.00

 • Walka na buty

  Walka na buty

  Oglądana: 3282 ocena: 0.00

 • Kocie potyczki

  Kocie potyczki

  Oglądana: 3268 ocena: 0.00

 • Gra Bomb it część 4

  Gra Bomb it część 4

  Oglądana: 2968 ocena: 3.00

Reklama

cookie