Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Drogowe 11 gier

Złóż Rower

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest złożyć i udekorować nowy rower . Niestety nie jest to takie proste ponieważ rower jest w częściach . Po złożeniu roweru możesz o niego ładnie zadbać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Drogówka

Ocena gry

W tej grze zajmiesz się kierowaniem ruchu. W tym celu musisz sterować ruchem pojazdów jakie udają się do określonych budynków. Będą to pojazdy które musimy skierować do szpitala, toru formuły 1 czy też do szkoły. Skoncentruj się, postaraj sie tak wykonać swoje zadanie, aby uniknąć wpadki i kolizji!


Gra Budowa Drogi

Ocena gry

W grze zajmiesz się budową drogi. Mamy fragmenty drogi i musimy zbudować resztę drogi w taki sposób aby miały możliwość przejechania po niej samochody. Pamietaj, żet o ważne zadanie, bo od Ciebie zależy, czy samochody będą w stanie dojechać w określone miejsca!


Gra Kierowanie ruchem

Ocena gry

Przed Tobą kolejna gra z serii kierowanie ruchem. Tym razem także będziesz musiał zająć się kierowaniem pojazdami w taki sposób, aby uniknąć wypadków i kolizji. Patrz na wskazówki podane w grze i dokładnie steruj ruchem.Skrzyżowanie na ulicy

Ocena gry

To skrzyżowanie jest naprawdę trudne jeżeli chodzi o przejechanie przez nie. Często w tym miejscu dochodzi do stłuczek i kolizji. Postaraj się tak pokierować ruchem drogowym, aby samochody uniknęły wypadków.


Gra Szalony Kierowca autobusu

Ocena gry

Jesteś kierowcą autobusu i musisz dowieźć swoich pasażerów we wskazane miejsce. uważaj, bo na drodze są też różni szaleńcy, którzy nie poruszają się zgodnie z kodeksem ruchu drogowego. Postaraj się ostrożnie mimo wszystko dotrzeć do celu!


Droga dziewczynki do celu

Ocena gry

Twoim zadaniem jest opieka nad dziewczynką. Musisz zadbać o to, aby dotarła do celu. Przestawiaj elementy drogi w odpowiedni sposób. Zadbaj przy tym o swoją pulę punktów. Postaraj się zdobyć ich jak najwięcej!


Kierowanie ruchem drogowym

Ocena gry

Kierowanie ruchem drogowym, to bardzo odpowiedzialne zadanie. Teraz Ty możesz stawić mu czoła. Postaraj się tak kierować pojazdami, aby nie doszło do żadnej kolizji! Sterowanie myszką.


Kieruj ciężarówką

Ocena gry

Bardzo prosta gierka w której wcielamy się w kierowce Tira i pracujemy w transporcie. Musimy dowozić towar na miejsce, tam gdzie każą nam przełożeni.


Nauka jazdy ciężkim wozem

Ocena gry

W tej grze nauczysz się jak kierować samochodem ciężarowym tak żeby nie stracić ładunku. Jest to bardzo trudne.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Drogowe
 • Prawko na Autobus

  Prawko na Autobus

  Oglądana: 2000 ocena: 8.50

 • Kieruj ciężarówką

  Kieruj ciężarówką

  Oglądana: 1384 ocena: 0.00

 • Kierowanie ruchem drogowym

  Kierowanie ruchem drogowym

  Oglądana: 1221 ocena: 0.00

 • Gra Budowa Drogi

  Gra Budowa Drogi

  Oglądana: 1217 ocena: 0.00

 • Gra Kierowanie ruchem

  Gra Kierowanie ruchem

  Oglądana: 1110 ocena: 0.00

Reklama

cookie