Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków darmowe gry dla dzieci online Dragon Ball 20 gier

Ubieranka Dragon Ball

Ocena gry

Naciśnijmy play i przenieśmy się do garderoby Dragon Ball. Pomóżmy mu i ubierzmy tak by wyglądał super. Do wyboru wiele ubrań. Do dzieła!


Kolorowanka Dragon Ball

Ocena gry

Kolorowanie Dragon Ball takie zadanie czeka nas w tej grze. Obok znajduje się paleta barw którą musimy wykorzystać w tym celu. Gramy myszką. Powodzenia!


Przygoda Dragon Ball 2

Ocena gry

Nasz bohater to prawdziwy bohater który walczy ze złem. Pokonujmy przeciwników przez rzucanie kulami w nich. By mieć kule należy je zbierać po drodze. Do dzieła!


Bohater Goku

Ocena gry

Tym razem będziemy walczyć w turnieju bohaterem Dragon Ball jakim jest Goku. Walcz tak by wygrać cały turniej. Sterujemy strzałki, Spacja, W,S,A,D,E,P. Pokaż, że jesteś najlepszy!Walka z Dragon Ball

Ocena gry

Na samym początku gry musimy wybrać postać którą chcemy grać. Gdy to już uczynimy zacznijmy przygodę z walką. Wytęż swój umysł i bądź najlepszy! Zapraszam do dobrej zabawy


Niezapomniana przygoda Drago Ball

Ocena gry

Walka z przeciwnikami to tylko jedno zadanie które czeka nas w tej grze. Musisz koniecznie ją włączyć by zobaczyć co jeszcze Cię czeka. Sterowanie za pomoca strzałek i spacji.


Walki 1 na 1

Ocena gry

W tej grze czeka nas turniej z bohaterami Dragon Ball. Należy walczyć w taki sposób by wygrać z każdym przeciwnikiem. Nie jest to takie łatwe. Spróbuj swoich sił w tym turnieju.


Ubierz Dragon Balla

Ocena gry

Czy wiesz co czeka Cię w tej grze? jeśli nie to musisz wejść i zobaczyć. Musimy tak ubrać bohatera by czuł się komfortowo. Róbmy to według swojego uznania. Mamy naprawdę duże możliwości.


Przygoda Dragon Ball

Ocena gry

Tym razem będziemy chodzić naszym bohaterem po planszy i skakać. Trzeba tak to robić by omijać przeszkody i niebezpieczeństwo. Zagraj przy pomocy myszki. Do dzieła!


Garderoba Dragon Ball

Ocena gry

W tej grze przeniesiemy się do garderoby Dragon Ball Z. Zobacz jak dużo ma ubrań. Należy go tak ubrać by wyglądał naprawdę pięknie. Zagraj przy pomocy myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dragon Ball
 • Dragon Ball przygody

  Dragon Ball przygody

  Oglądana: 712 ocena: 0.00

 • Dragonball: Ubieranka z Gokiem

  Dragonball: Ubieranka z Gokiem

  Oglądana: 704 ocena: 0.00

 • Gra Dragon Ball

  Gra Dragon Ball

  Oglądana: 687 ocena: 0.00

 • Przygody Dragon Balla

  Przygody Dragon Balla

  Oglądana: 686 ocena: 0.00

 • Ubieranka Dragon Ball

  Ubieranka Dragon Ball

  Oglądana: 674 ocena: 0.00

Reklama

cookie