Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci darmowe gry dla dzieci online Dora 126 gier

Dora Z Mamą W Spa

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę Dory . Jest Dzień Mamy . Musimy przyjąć mamę Dory i zadbać o nią najlepiej jak potrafimy . Pamiętajmy , że jest to profesjonalne Spa . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dora Balet

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest to , aby przygotować Dore do tańczenia w balecie . Zaczynamy od fryzury . Więc do pracy . Tylko się bardzo postaraj Dorze naprawdę zależy na tym , aby dobrze wyglądać . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Łazienka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pielęgnacja siebie w łazience . Wcielamy się w dziewczynkę Dore i zajmujemy się między innymi swoimi zębami . Musimy nalać wody do kubeczka i później myć zęby . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Kąpiel Dory

Ocena gry

Tym razem przygotowujemy kąpiel dla znanej z bajki Dory . Musimy nalać wody do wanny i, przygotować piane . Kolejnym zadaniem jest wrzucenie kwiatów , a także podanie zabawek a także wiele innych . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .Dora Atakuje

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w rolę Dory . Znajdujemy się w wodzie . Poruszamy się strzałkami klawiatury komputerowej , a strzelamy spacją . Musimy unikać kaczek i żab a gdy będziemy w odpowiedniej odległości strzelać .


Dora Na Farmie

Ocena gry

Dora potrzebuje pomocy . Musimy pomóc jej na farmie . Na początku potrzebuje abyśmy poszukali takie elementy , które tylko będą tylko jej potrzebne . Nie omijajmy żadnego elementu bo nic z tego nie wyjdzie . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora U Lekarza

Ocena gry

Tym razem Dora jadąc rowerem uległa dużemu wypadkowi . Musimy wcielić się w rolę lekarza i wyleczyć Dore . Wyleczmy jej przecięcia , potłuczenia i wszystkie obrzęki . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora W Parku

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w rolę opiekunki placu zabaw w parku . Do parku przychodzi dwoje dzieci . Jednym z nich jest Dora . Musisz ich słuchać i zabierać je na takie zabawy jakie tylko zechcą . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora I Plaża

Ocena gry

Twoje zadanie w tej grze to pomoc w przygotowaniu Dory do podróży na plaże . Dora nie może się wyrobić i poprosiła Cię o pomoc . Zostawiła Ci plan po prawej stronie co masz spakować . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora I Emma

Ocena gry

Tym razem Dora ma za zadanie pomóc Emmie . Więc do pracy pomóż Emmie zmienić wygląd tak jak ona tylko chce . Wykorzystaj wszystkie pomocne produkty znajdujące się po bokach i zmień wygląd na lepsze . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1012 13 następna »

Więcej gier:

układanie puzzli

Popularne gry

 • Dora
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 4917 ocena: 10.00

 • Dora jest chora

  Dora jest chora

  Oglądana: 2495 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2388 ocena: 0.00

 • Golf z Dorą

  Golf z Dorą

  Oglądana: 1895 ocena: 0.00

 • Dora i jej farma

  Dora i jej farma

  Oglądana: 1894 ocena: 0.00

Reklama

cookie