Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Medyczne darmowe gry dla dzieci online Doktor 7 gier

Weterynaria

Ocena gry

Jesteś właścicielem lecznicy dla zwierząt. Pomóż cierpiącym pupilom wyjść z choroby i na nowo cieszyć się zdrowym życiem. Postaraj się uwaznie dobierać lekarstwa i zabiegi.


Sportowy lekarz

Ocena gry

W tej grze jako jeden z lepszych lekarzy sportowych musisz zająć się sportowcami, których spotkał wypadek. Postaraj sie ich wyleczyć tak, aby mogli wrócić do pełnej sprawności sportowej jak najszybciej!


Lekarz online

Ocena gry

Tym razem wcielasz się w postać lekarza. Twoim zadaniem jest wyleczenie chorych pacjentów, którzy przychodzą do Ciebie z wizytą. Zajmij się nimi tak, aby doprowadzić ich w 100% do zdrowia.


Właściciel kliniki dla zwierząt

Ocena gry

Jesteś nowym właścicielem kliniki dla zwierząt. Twoi mali pacjenci są niezwykle wymagający. Zaopiekuj się nimi, tak, aby byli zdrowi i radośni. Pamiętaj, że to odpowiedzialne zadanie, dlatego daj z siebie wszystko!Przygoda z doktorem Frankensteinem

Ocena gry

Tym razem czeka Cię pełna emocji przygoda razem z dr Frankensteinem! Twoim głównym zadaniem jest odnalezienie... mózgu! Będzie on ukryty pod jedną z trzech głów, które skonstruował doktor Frankenstain. Wskazujemy mózg gdzie się znajduje przy użyciu myszki. Wytęż swój umysł! Powodzenia!


Pocałunki w szpitalu

Ocena gry

W tym szpitalu pracuje zakochana para: lekarz i pielęgniarka. Pomóż im całować się tak, aby pozostali niezauważeni!


Zawód pielęgniarka

Ocena gry

Na pewno domyślasz się, że zawód pielegniarki niesie ze sobą ogromną odpowiedzialność. Postaraj się trafić w zielony punkt na ręce pacjenta, używając w tym celu myszki. W ten sposób zrobisz pacjentowi zastrzyk, dzięki któremu wyzdrowieje. Skoncentruj się i pomóz choremu!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Doktor
 • Zawód pielęgniarka

  Zawód pielęgniarka

  Oglądana: 2065 ocena: 0.00

 • Sportowy lekarz

  Sportowy lekarz

  Oglądana: 1512 ocena: 0.00

 • Pocałunki w szpitalu

  Pocałunki w szpitalu

  Oglądana: 1434 ocena: 0.00

 • Lekarz online

  Lekarz online

  Oglądana: 989 ocena: 0.00

 • Weterynaria

  Weterynaria

  Oglądana: 967 ocena: 0.00

Reklama

cookie