Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla przedszkolaków 21 gier

Elsa Makijaż

Ocena gry

W tej grze podejmujesz się zrobienia upiększającego makijażu Elsie . Postaraj się , aby wyszedł zjawiskowo . Musisz dokładnie i staranie układać go na twarzy Elsy . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Tarcza W Pubie

Ocena gry

W tym Pubie mamy do dyspozycji dla nas tarczę w którą możemy rzucać strzałkami . Postaraj się zrobić to jak najlepiej . Rzucaj i trafiaj w sam środek . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Macocha

Ocena gry

W tej grze jesteś dzieckiem . Nie możesz się bawić . Baw się tylko wtedy , gdy nie patrzy zła macocha . Przechytrz ją i zrób co tylko się da . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Krawiec

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest wyszyciu wymyślonego przez Ciebie ubrania . Tym ubraniem będzie suknia . Wymyśl coś naprawdę wspaniałego ponieważ masz duże umiejętności . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Kemping

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest wcielenie się w małą harcerkę . Musimy rozstawić swój własny kemping . Zaczynamy od namiotu i zajmujemy się wszystkimi rzeczami dookoła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Lekarz Nosa

Ocena gry

W tej grze musimy wcielić się w rolę lekarza nosa . Najważniejszym zadaniem jest wygląd nosa . Postarajmy się zatuszować każdy szczegół , który psuje jego wygląd . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Potwór

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w wielkiego białego przyjaznego potwora . Mimo wyglądu jest on nauczony bardzo przyjaznych stosunków . Gra jest bardzo ciekawa i interesująca . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Włosy

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się wyjątkowo nie zadbanymi włosami . Najważniejsze jest to , aby je przed jakimikolwiek czynnościami dokładnie je wymyć . Powodzenia . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Chora Elsa

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę lekarza . Elsa jest chora na jakiegoś wirusa . Najważniejsze jest to , aby ona jak najszybciej wróciła do zdrowia i poczuła się lepiej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kolorowanka Egiptu

Ocena gry

W tej grze za zadanie masz pokolorować obrazek , który ukazuje Egipt . Postaraj się to zrobić tak , aby wszystko nabrało odpowiednich barw . Masz do wyboru wiele kolorów . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 następna »

Popularne gry

 • Dla przedszkolaków
 • Urządzanie przedszkola

  Urządzanie przedszkola

  Oglądana: 5838 ocena: 0.00

 • Dekorowanie przedszkola

  Dekorowanie przedszkola

  Oglądana: 4810 ocena: 0.00

 • Uroczy przedszkolak

  Uroczy przedszkolak

  Oglądana: 4773 ocena: 0.00

 • Klub dla przedszkolaków

  Klub dla przedszkolaków

  Oglądana: 4463 ocena: 0.00

 • Gra matematyczna dla przedszkolaka

  Gra matematyczna dla przedszkolaka

  Oglądana: 1255 ocena: 0.00

Reklama

cookie