Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych 191 gier

Wyśigowa gra ze ślimakami

Ocena gry

Ciekawa gierka dla Was gdzie wcielamy się w postać ślimaka, który bierze udział w ciekawym wyścigu. Będziecie mieli okazję go wygrać. Sterowanie strzałki, skaczemy spacją. Zbieraj monety i energie w postaci owoców, dzięki niej dotrzesz do mety. Uważaj na wywrotki.


Szczęśliwe Halloween

Ocena gry

W tej grze znajdujesz się w czasie , kiedy akurat jest halloween . Musisz wszystkie elementy z prawej strony umieścić na obrazku . Nie będzie to takie proste ponieważ są te miejsca bardzo ukryte . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Fryzjer Ariel

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę prywatnego fryzjera Ariel . Jesteś nim od dawien dawna więc Ariel całkowicie Ci ufa i pozwala na wszystko . Zrób wszystko co tylko zechcesz . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Ariel I Lekarz

Ocena gry

W tej grze jesteś lekarzem , który leczy nos . Zgłasza się do Ciebie wyjątkowa i bardzo ważna pacjentka . Księżniczka Ariel . Musisz ją wyleczyć i bardzo o nią zadbać . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .Czas Na Kąpiel

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie po prostu zająć się kąpielą dziecka . Nalej wody , wrzuć zabawki , nalej kolorowego szamponu . Pamiętaj , że jest to dziecko musisz być bardzo ostrożny . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Elsa Makijaż

Ocena gry

W tej grze podejmujesz się zrobienia upiększającego makijażu Elsie . Postaraj się , aby wyszedł zjawiskowo . Musisz dokładnie i staranie układać go na twarzy Elsy . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Skacz Rybą

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz robić to klikać spację klawiatury komputerowej w odpowiednich momentach . Naciskaj ją tak pulsywnie , aby nie dotknąć żadnej z gałęzi . Jedno dotknięcie gałęzi to koniec gry .


Problem Z Zębami

Ocena gry

Wcielmy się w rolę dentysty . Jest to takie proste wystarczy włączyć grę . Wylecz zęby dziewczynki . Jest to bardzo bolesne więc pomóż jej najszybciej jak to możliwe . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Mulan

Ocena gry

W tej odsłonie kolorowanki będziemy kolorować Mulan . Na obrazku Mulan siedzi wraz ze zwierzętami . Postaraj się nadać jej kolory z palety kolorów po prawej stronie . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Tata Strzelec

Ocena gry

W tej grze mamy grę dla sprawdzenia dla Taty . Jeśli jesteś znudzony nie wiesz co ze sobą zrobić . To już mamy dla Ciebie zajęcie . Tak to zwykłe , ale i wciągające rzutki . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1019 20 następna »

Więcej gier:

plac zabaw

Popularne gry

 • Dla Najmłodszych
 • Malowanka literki

  Malowanka literki

  Oglądana: 8235 ocena: 0.00

 • Uroczy Królik testuje lody

  Uroczy Królik testuje lody

  Oglądana: 3716 ocena: 0.00

 • Urządzanie domku dla lalek

  Urządzanie domku dla lalek

  Oglądana: 3646 ocena: 0.00

 • Wyśigowa gra ze ślimakami

  Wyśigowa gra ze ślimakami

  Oglądana: 2777 ocena: 0.00

 • Studio Urody dla Psiaków

  Studio Urody dla Psiaków

  Oglądana: 2761 ocena: 0.00

Reklama

cookie