Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla Młodzieży 36 gier

Szczęśliwe Halloween

Ocena gry

W tej grze znajdujesz się w czasie , kiedy akurat jest halloween . Musisz wszystkie elementy z prawej strony umieścić na obrazku . Nie będzie to takie proste ponieważ są te miejsca bardzo ukryte . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Ariel I Lekarz

Ocena gry

W tej grze jesteś lekarzem , który leczy nos . Zgłasza się do Ciebie wyjątkowa i bardzo ważna pacjentka . Księżniczka Ariel . Musisz ją wyleczyć i bardzo o nią zadbać . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Skacz Rybą

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz robić to klikać spację klawiatury komputerowej w odpowiednich momentach . Naciskaj ją tak pulsywnie , aby nie dotknąć żadnej z gałęzi . Jedno dotknięcie gałęzi to koniec gry .


Piotruś Pan

Ocena gry

W tej grze Piotruś Pan znajduje się na statku piratów . Musi trafić jak najwięcej strzał w środek zrzucanych beczek . Pamiętaj trzy nietrafione strzały to koniec gry . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .Paznokcie

Ocena gry

W tej grze Twoim zadaniem jest pomalowanie najlepiej jak potrafisz paznokci . Możesz to robić na wiele sposobów . Masz do wyboru wiele elementów pomocnych do tego . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Tatuaż

Ocena gry

W tej grze znajdujemy się w profesjonalnym salonie Tatuażu . Musimy zająć się naszymi klientami . Wybieramy miejsce zrobienia tatuażu , ale także jaki tatuaż . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Wyłap Wszystko

Ocena gry

Twoim zadaniem jest to , aby wyłapać wszystkie elementy . Pamiętaj , że najlepiej wyłapać wszystkie . Poruszając się strzałkami klawiatury komputerowej wyłap każde elementy i zbieraj punkty .


Klasa Taneczna

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotować się przed pójściem do szkoły tanecznej . Musimy kupić , a na początku dopasować odpowiedni strój w , którym będziemy dobrze wyglądać i tańczyć . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Zayn Malik Simulator

Ocena gry

W tej grze postaraj się , aby umówić się z Zaynem Malikiem . Zwykłym przypadkiem Ci się to udaje . Pośpiesz się na spotkanie i nie pozwól , aby się to nie udało . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dzień U Dentysty

Ocena gry

W tej grze musimy zająć się dziewczynką , która ma duży problem ze swoimi zębami . Musimy pośpieszyć jej z pomocą . Nie pozwólmy jej na taki ból i cierpienie . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 4 następna »

Popularne gry

 • Dla Młodzieży
 • Szczęśliwe Halloween

  Szczęśliwe Halloween

  Oglądana: 2453 ocena: 0.00

 • Punktualność Suzy

  Punktualność Suzy

  Oglądana: 1990 ocena: 0.00

 • Wielka ucieczka z garażu

  Wielka ucieczka z garażu

  Oglądana: 1862 ocena: 0.00

 • Nuda w szkole

  Nuda w szkole

  Oglądana: 1619 ocena: 0.00

 • Matematyczne potyczki

  Matematyczne potyczki

  Oglądana: 1363 ocena: 1.00

Reklama

cookie