Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Najmłodszych darmowe gry dla dzieci online Dla Maluchów 15 gier

Fryzjer Ariel

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę prywatnego fryzjera Ariel . Jesteś nim od dawien dawna więc Ariel całkowicie Ci ufa i pozwala na wszystko . Zrób wszystko co tylko zechcesz . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Strzałki

Ocena gry

W tej grze jedyne co musisz zrobić to wziąć strzałki w dłoń i rzucać jak najcelniej . Możesz tutaj sprawdzić swoją celność , a nawet swój wzrok . Do dzieła . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Pizza

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy przygotować Pizze . Pewnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał ochotę ją przygotować . Więc nie czekajmy tylko do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Wróżka

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w wróżkę . Będziemy wyczarowywać zamek . Postarajmy się umieszczając dokładnie elementy układanki postawić cały zamek na sowim miejscu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .Lodziarnia

Ocena gry

W tej grze będziemy osobą prowadzącą własną lodziarnie . Ta gra ma swoje trudności , którymi jest jak najszybsze zajmowanie się klientami , których jest coraz więcej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Kolorowanie Tortu

Ocena gry

Gra polega na kolorowaniu tortu . Mamy do wyboru wiele różnych kolorów .Wystarczy wybrać tort i okazję na początku gry i nadać mu swoje kolory . Posługujemy się myszką komputerową .


Kolorowanie Samochodu

Ocena gry

Gra polega na kolorowaniu samochodu . Mamy do wyboru wiele różnych kolorów .Wystarczy wybrać samochód i nadać mu swoje kolory . Posługujemy się myszką komputerową .


Puzzle Bingo

Ocena gry

Gra polega na ułożeniu jednego rzędu takich samych obrazków . Trzeba się śpieszyć czas ucieka . W grze posługujemy się myszką komputerową .


Układanie Kostki

Ocena gry

Gra polega na układaniu kostki . Wystarczy klikać w odpowiedni przycisk na dole gry .


Puzzle Pociąg

Ocena gry

Ta gra to nic innego jak układanie puzzli . W grze układamy brakujący element który pojedzie dalej pociągiem.Musimy się śpieszyć gdyż czas ucieka . Posługujemy się myszką komputerową .


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla Maluchów
 • Kubusiowe Zagadki

  Kubusiowe Zagadki

  Oglądana: 2750 ocena: 0.00

 • Układanka z Goofy\'m

  Układanka z Goofy\'m

  Oglądana: 2451 ocena: 0.00

 • Fryzjer Ariel

  Fryzjer Ariel

  Oglądana: 1826 ocena: 0.00

 • Gra ukryte liczby online

  Gra ukryte liczby online

  Oglądana: 1350 ocena: 0.00

 • Gra Bal przebierańców

  Gra Bal przebierańców

  Oglądana: 1205 ocena: 0.00

Reklama

cookie