Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla dzieci 340 gier

Piłką do kubeczków

Ocena gry

Gra gdzie mamy dwie kulki różnych kolorów. Musimy je umieścić w kubkach odpowiedniego koloru. Czerwona do czerwonego, niebieska do niebieskiego. Zbieramy monety, które dają nam punkty, klikamy na kulkę i wybieramy moc strzału myszką. Wspaniałą zabawę czas zacząć. Życzymy miłego grania w tą gierkę.


Mega Sprzątanie

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie pomóc w sprzątaniu . Ten dom przez dłuższy czas stał . Jest bardzo , ale to bardzo zaniedbany . Pora się za niego zabrać i posprzątać . Do tego potrzebna będzie nam myszka komputerowa .


Barbie Syrena

Ocena gry

W tej grze musisz przeprowadzić makijaż Barbie . Jest to na tyle utrudnienie , że wszystko przeprowadzone jest w wodzie . Postaraj się , aby wszystko wyszło jak najlepiej . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dziecko U Dentysty

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę dentysty . Musimy być naprawdę ostrożni ponieważ jest to dziecko . Już wystarczająco się nacierpiało . Nie naróbmy mu więcej bólu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .



Anna U Dentysty

Ocena gry

W tej grze zajmujemy się małą Anną . Ma ona nie mały problem z jamą ustną i zębami . Postaraj się wyleczyć ją . Nie będzie to proste . Niestety Anna troszkę to zaniedbała . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dora Z Mamą W Spa

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę Dory . Jest Dzień Mamy . Musimy przyjąć mamę Dory i zadbać o nią najlepiej jak potrafimy . Pamiętajmy , że jest to profesjonalne Spa . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Dora Balet

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest to , aby przygotować Dore do tańczenia w balecie . Zaczynamy od fryzury . Więc do pracy . Tylko się bardzo postaraj Dorze naprawdę zależy na tym , aby dobrze wyglądać . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Łazienka

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest pielęgnacja siebie w łazience . Wcielamy się w dziewczynkę Dore i zajmujemy się między innymi swoimi zębami . Musimy nalać wody do kubeczka i później myć zęby . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Kąpiel Dory

Ocena gry

Tym razem przygotowujemy kąpiel dla znanej z bajki Dory . Musimy nalać wody do wanny i, przygotować piane . Kolejnym zadaniem jest wrzucenie kwiatów , a także podanie zabawek a także wiele innych . Do tego potrzebujemy myszki komputerowej .


Dora Atakuje

Ocena gry

Tym razem wcielamy się w rolę Dory . Znajdujemy się w wodzie . Poruszamy się strzałkami klawiatury komputerowej , a strzelamy spacją . Musimy unikać kaczek i żab a gdy będziemy w odpowiedniej odległości strzelać .


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1033 34 następna »

Popularne gry

 • Dla dzieci
 • Przygody Dory

  Przygody Dory

  Oglądana: 5130 ocena: 10.00

 • Mikołaj i potwory

  Mikołaj i potwory

  Oglądana: 4031 ocena: 0.00

 • Bob w pułapce

  Bob w pułapce

  Oglądana: 3110 ocena: 0.00

 • Plac Zabaw

  Plac Zabaw

  Oglądana: 2750 ocena: 0.00

 • Dora w Labiryńcie

  Dora w Labiryńcie

  Oglądana: 2568 ocena: 0.00

Reklama

cookie