Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Dla Chłopaków 324 gier

Patyczak

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rolę patyczaka . Musisz dobrze odpowiadać na pytania inaczej zostaniesz zabity . Każda błędna odpowiedź zbliżą Cię do śmierci . Śpiesz się i nie myl inaczej umrzesz . Do tego przyda Ci się klawiatura komputerowa .


Tylko Tarcze

Ocena gry

W tej grze znajdują się sami twardziele . Jedyne co dla nich się liczy w życiu to tarcze . Czy masz się za takiego ? Jeśli tak to już teraz możesz sprawdzić się w tej grze . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Szalona Tarcza

Ocena gry

W tej grze masz za zadanie celować w środek tarczy . Nazwa szalona tarcza nie jest przypadkowa . Pamiętaj nie liczni radzili sobie z nią i wygrywali . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Liczy Się Cel

Ocena gry

W grze liczy się cel mamy za zadanie rzucać strzałkami w tarczę . Nie pozwólmy , aby choć jedna spadła . Spadnięcie strzałki to tylko i wyłącznie stracenie punktów .Tarcze

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest celne strzelanie w tarcze . Staraj się trafić jak najczęściej w środek . Nie pozwól , aby coś poleciało obok . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Elsa Labirynt

Ocena gry

Pomóż Elsie . Jest w wielkich tarapatach . Ktoś zamknął ją w labiryncie i bez Twojej pomocy nie da rady z tamtąd wyjść . Więc kliknij na nią dwa razy i przesuń na drugi koniec . Potrzebna do tego będzie nam myszka komputerowa .


Poszkodowany Wampir

Ocena gry

W tej grze zajmujesz się wampirem po wypadku . Jest ona bardzo poszkodowana . Jest twarz wygląda tragicznie . Ale pamiętaj to wszystko możesz zmienić właśnie Ty więc działaj . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Tatuaże

Ocena gry

W tej grze za zadanie mamy zrobienie Tatuażu . Musimy być naprawdę ostrożni ponieważ wykonujemy je na twarzy . nie zróbmy nikomu krzywdy . Wybierzmy co chcemy zrobić i do dzieła . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Usuwanie Brody

Ocena gry

W tej grze naszym zadaniem jest zgolenie brody . Musimy jak najdokładniej usunąć brodę po czym będziemy przechodzić do zmiany wizerunku . Zmiany oczu zarostu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Złóż Rower

Ocena gry

Twoim zadaniem w tej grze jest złożyć i udekorować nowy rower . Niestety nie jest to takie proste ponieważ rower jest w częściach . Po złożeniu roweru możesz o niego ładnie zadbać . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1032 33 następna »

Więcej gier:

kreskowki, układanie puzzli

Popularne gry

 • Dla Chłopaków
 • Patyczak

  Patyczak

  Oglądana: 2828 ocena: 0.00

 • Strzelaj do wroga

  Strzelaj do wroga

  Oglądana: 2518 ocena: 0.00

 • Highway Outlaws

  Highway Outlaws

  Oglądana: 2381 ocena: 0.00

 • Basenowe flirty

  Basenowe flirty

  Oglądana: 2355 ocena: 10.00

 • Sieger - niszczenie

  Sieger - niszczenie

  Oglądana: 2195 ocena: 0.00

Reklama

cookie