Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Dla 6 latka 15 gier

Lekarz Oczu

Ocena gry

W tej grze wcielamy się w rolę lekarza Kotki . Musimy pomóc jej w chorobie jej oczu . Nie będzie to łatwe ponieważ wymaga to nie małej precyzji . Staraj się , aby wszystko poszło jak należy . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Znajdź Różnice

Ocena gry

Ta gra to typowa łamigłówka . Musisz na dwóch obrazkach znaleźć podobieństwa . To nie jest proste jeśli na dwóch obrazkach widać dwa różne zwierzęta a trzeba znaleźć małą drobnostkę . Do tego potrzebna Ci będzie myszka .


Kolorowanka z motylkiem

Ocena gry

Na ekranie widzisz motylka. Nie jest to jednak rysunek dokończony. Pozostaje mu domalowanie barw. Postaraj się pokolorować go najlepiej jak potrafisz!


Rybna przygoda

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rybkę, która porusza się po głębinach oceanu. twoim zadaniem jest poszukiwanie pokarmu, który potrafi Ci przeżyć. Postaraj się utrzymać rybkę jak najdłużej przy życiu!Wyścigi w piciu na czas

Ocena gry

W tej grze masz szansę zmierzyć się ze swoim przyjacielem w ... picie na czas! Musisz pierwszy wypić ten napój! Gramy naciskając na zmianę przyciski. Gracz 1: J i L, gracz 2 natomiast: A i D. Pokonaj swojego przeciwnika! Do dzieła!


Stylizowanie małego pingwina

Ocena gry

Na Grenlandii cały czas panuje zima! Ten mały pingwin już sam nie ma pomysłu na to, co na siebie założyć! musisz koniecznie mu pomóc znaleźć odpowiedni strój na wieczór!


Minigolf Gra dla dzieci

Ocena gry

W tej grze przeniesiesz się na pole golfowe, gdzie będziesz miał do rozegrania turniej w tej dyscyplinie. Postaraj się pokonać swoich rywali i zostać mistrzem turnieju!


Balonowa przygoda Molli

Ocena gry

Twoi znajomi utknęli na wyspie. Musisz im pomóc się stamtąd wydostać. Możesz to zrobić przy pomocy balona. Po drodze zbieraj różne bonusy. Musisz być jednak ostrożny i uważać na niebezpieczeństwa! Sterowanie za pomocą myszki.


Bajka Pinokio Puzzle

Ocena gry

W tej grze poznasz się z bohaterami bajki Pinokio. Z rozsypanych elementów musisz ułożyć obrazek przedstawiający scenkę z bajki. Postaraj się zrobić to jak najszybciej!


Książkowa przygoda

Ocena gry

Przed Tobą całkiem nietypowa, ale niezwykle wciągająca gierka. Twoim zadaniem będzie skakanie po książkach i pobijanie rekordu w wysokości takiego skoku. W grze możesz także się zmierzyć ze swoimi przyjaciółmi. Po drodze zbieramy po drodze bonusy, sterujemy strzałkami. Sprawdźcie, kto skoczy najwyżej!


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 6 latka
 • Lekarz Oczu

  Lekarz Oczu

  Oglądana: 1008613 ocena: 10.00

 • Wyścigi w piciu na czas

  Wyścigi w piciu na czas

  Oglądana: 3174 ocena: 0.00

 • Kolorowanka z motylkiem

  Kolorowanka z motylkiem

  Oglądana: 3058 ocena: 0.00

 • Dekorowanie Cupcake

  Dekorowanie Cupcake

  Oglądana: 2912 ocena: 0.00

 • Rybna przygoda

  Rybna przygoda

  Oglądana: 2656 ocena: 0.00

Reklama

cookie