Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Dla 5 latka 12 gier

Klocki Pszczółek

Ocena gry

Podaj pomocną dłoń pszczołom . Poprzez grę w klocki pomóż im odpowiednio rozmieścić ich miód , tak , aby nie doprowadzić do końca gry . Zbierz jak najwięcej punktów i pomóż pszczołom . Graj strzałkami klawiatury komputerowej .


Rybna przygoda

Ocena gry

W tej grze wcielasz się w rybkę, która porusza się po głębinach oceanu. twoim zadaniem jest poszukiwanie pokarmu, który potrafi Ci przeżyć. Postaraj się utrzymać rybkę jak najdłużej przy życiu!


Przygoda papierowych statków

Ocena gry

W tej grze masz przed sobą dwóch bohaterów. Oboje z nich zajmują się statkami papierowymi. Pomóż im tak zrobić, aby ich pojazdy mogły poruszać się po planszy. Postaraj się aby nie wpadł on na żadne kamienie i cało i zdrowo dopłynął do celu. Sterujesz myszką.


Dekorowanie Cupcake

Ocena gry

W tej grze masz okazję wcielić się w postać kucharza cukiernika, którego zadaniem jest udekorowanie pysznych ciastek cupcake. Postaraj się wykonać to zadanie jak najlepiej!Fotograf na safari

Ocena gry

W grze wcielasz się w postać fotografa. twoim zadaniem jest zrobienie zdjęcia zwierzętom. Jest jednak duże utrudnienie, bo zwierzęta te są w ruchu. Musisz się więc mocno napracować, żeby wykonać swoje zadanie!


Gra Układanka Puzzli

Ocena gry

Dla wszystkich miłośników puzzli w tej grze czeka na nich mnóstwo atrakcji. Postaraj się ułożyć poszczególne elementy układanki w odpowiedniej kolejności tak, aby stworzyć cały obrazek.


Różnice: Dwa kolorowe obrazki

Ocena gry

Na ekranie widzisz dwa obrazki, które różnią się między soba kilkoma szczegółami. Postaraj się je wszystkie odnaleźć!


Gotowanie potrawy

Ocena gry

Dzięki tej grze poznasz nową potrawę i sposób jej przygotowania. Postępuj zgodnie z instrukcjami, a wyczarujesz pyszne danie.


Gwiazdkowe wyzwanie

Ocena gry

W tej grze musimy umieścić gwiazdki w określonych miejscach wskazanych w gierce przy pomocy kontur gwiazdki. Skoncentruj się i postaraj się w miarę szybko i sprawnie wykonać swoje zadanie.


Wyszywanki dla dziewczyn

Ocena gry

W tej grze będziesz mogła sprawdzić, czy masz w sobie coś z krawcowej. Twoim zadaniem jest wyszywanie różnych elementów wskazanych w grze. Sterowanie odbywa się za pomocą myszki.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 5 latka
 • Gotuj z uśmiechem

  Gotuj z uśmiechem

  Oglądana: 4731 ocena: 0.00

 • Dekorowanie Cupcake

  Dekorowanie Cupcake

  Oglądana: 2912 ocena: 0.00

 • Rybna przygoda

  Rybna przygoda

  Oglądana: 2656 ocena: 0.00

 • Fotograf na safari

  Fotograf na safari

  Oglądana: 1739 ocena: 0.00

 • Wyszywanki dla dziewczyn

  Wyszywanki dla dziewczyn

  Oglądana: 1536 ocena: 0.00

Reklama

cookie