Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Dla 4 latka 10 gier

Gra z cyferkami

Ocena gry

Jest to ciekawa gra, dzięki której każdy mały gracz będzie mógł podszkolić swoje umiejętności matematyczne. Na ekranie zobaczysz w chmurce cyferkę, następnie będziesz musiał identyczną odszukać na dole w ikonkach. Skoncentruj się i wykonaj swoje zadanie najlepiej jak potrafisz.


Dekorowanie czekoladowego domku

Ocena gry

Przed Tobą domek czekoladowy, który musisz udekorować. Wybierz spośród podanych elementów te, które chcesz wykorzystać i zajmij się dekoracją. Sterowanie myszką.


Gra w utrzymanie równowagi

Ocena gry

W tej grze będziesz musiał wykazać się niezłą zręcznością. Twoim zadaniem jest przy pomocy specjalnego młotka odbijanie drewnianej płytki w taki sposób aby klapek pozostał na ziemi i nie zsunął się w lewą oraz prawą stronę. Sterujesz myszką.


Wielkie Wyścigi

Ocena gry

Na początku gry wybierz bohatera, w którego chcesz się wcielić, a następnie weź udział w zawodach. Możesz sterować motorówką, albo innym pojazdem. Cel jest jeden: musisz być pierwszy na mecie! Sterowanie odbywa się strzałkami, spacją strzelasz do przeciwników.Myszka Miki: Owocowa przygoda

Ocena gry

Miki uwielbia rośliny, dlatego postanowił zostać ogrodnikiem. Teraz czeka go zadanie złapania jak największej ilości jabłek. Weź koszyk i razem z nim postaraj się złapać jak najwięcej owoców!


Wybierz kreację dla Prosiaczka

Ocena gry

Prosiaczek chciałby dzisiaj wyglądać jeszcze lepiej niż zawsze, gdyż czeka go ważne spotkanie. Rusz wyobraźnią i stwórz dla niego kreację doskonałą!


Karmienie misiów

Ocena gry

Gierka na spostrzegawczość w której będziemy karmić miśki. Co jakiś czas będą się domagać od nas aby je nakarmić. Wtedy musimy szybko na nie klikać myszką i w ten sposób rzucamy im do jedzenia rybę. Sterowanie i gra jest dość prosta.


Dora dla 4 latki

Ocena gry

Jeżeli dziewczynak lubi postać jaką jest Dora to dla Ciebie mamy ciekawą ubierankę w której będziemy mieli okazję ubrania 4 latki w ciekawe ubrania, ktore dora chce wykorzystać do swojej podróży dookoła świata.


Szukaj literek

Ocena gry

Gra w poszukiwaniu literek, które znajdują się na planszy. Gra w sam raz dla 4 latków. Kliknij na Play a następnie na start aby przyłączyć się do gierki. Gdy odnajdziesz przy pomocy lupy jakąś literkę kliknij na nią myszką. W taki sposób musimy odszukać wszystkie literki na obrazku.


Gotuj z uśmiechem

Ocena gry

Wspaniała gra dla wszystkich, którzy lubią gierki kulinarne. Na początku w pasku na dole mamy pokazane produkty jakie musimy odszukać na półkach. A dalej pokonujemy kolejne kroki zgodnie z instrukcjami, które otrzymamy w grze!


« poprzednia 1 następna »

Popularne gry

 • Dla 4 latka
 • Gotuj z uśmiechem

  Gotuj z uśmiechem

  Oglądana: 3223 ocena: 0.00

 • Gra z cyferkami

  Gra z cyferkami

  Oglądana: 3095 ocena: 0.00

 • Myszka Miki: Owocowa przygoda

  Myszka Miki: Owocowa przygoda

  Oglądana: 3013 ocena: 0.00

 • Dora dla 4 latki

  Dora dla 4 latki

  Oglądana: 2716 ocena: 0.00

 • Gra w utrzymanie równowagi

  Gra w utrzymanie równowagi

  Oglądana: 2507 ocena: 0.00

Reklama

cookie