Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Dla 3 latka 11 gier

Znajdź Numerek

Ocena gry

Zadaniem tej gry jest to , aby na rysunku znaleźć ukryte w tle jak i w centrum obrazka liczbe . Po zauważeniu wystarczy kliknąć na nią myszką komputerową i szukamy dalej . Po znalezieniu wszystkich przechodzimy do następnego poziomu . Do tego będziemy potrzebować myszki komputerowej .


Rodzina Misiów Kolorowanka

Ocena gry

Na obrazku widzisz całą rodzinę Misiów. Twoim zadaniem jest pomalowanie tego rysunku tak, aby Misie nabrały odpowiednich kolorów.


Stylizowania Troskliwych Misiów

Ocena gry

W tej grze możesz się wykazać kreatywnościa i wyobraźnią. Przed Tobą zadanie ubrania bohaterów kreskówki Troskliwe Misie. Postaraj się zrobić to kreatywnie i kolorowo.


Gra pianinem online

Ocena gry

Przed Toba bardzo fajna gra muzyczna, dzięki której będziesz mógł sprawdzić swoich sił jako wirtuoz muzyczny. Siądź za klawiszami pianina i wciskając poszczególne klawisze wydobądź z niego piękne dźwięki układające się w idealną linię melodyczną.Zabawa w cienie z Kubusiem Puchatkiem

Ocena gry

W tej grze spotkasz się z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi. Twoim zadaniem jest uporządkowanie odpowiedniego cienia do wizerunku bohatera bajki.


Gra w odciskanie foremek w cieście

Ocena gry

Ta gra, to wspaniała rozrywka dla wszystkich, którzy poszukują świetnej zabawy. Musisz odciskać w cieście formę. Im więcej, tym lepiej. Sterujesz myszką, obracasz elementy przy pomocy Z i X.


Gra budka z lodami

Ocena gry

Niby zwykła gierka a będzie nas uczyła zapamiętywania. W sam raz dla 3 latka gra. Dzieci będą do naszej budki przychodzić i zamawiać. My musimy zapamiętać odpowiednie kolory i przygotować loda jaki został zamówiony.


Kolorowaka lulek tv

Ocena gry

Kolejna gierka od lulka tym razem zajmujemy się kolorowaniem obrazków. Znajdziemy na nich do pokolorowania między innymi zwierzątka. Na dole mamy kredki na które klikamy myszką aby móc wybrać określony kolor do malowania.


Gra gotowanie lulek tv

Ocena gry

Zagramy w fajną polską grę od lulek.tv. Gra jest w pełni bezpieczna dla dzieci i dostępna w wersji online. Gra w języku polskim z dokładną instrukcją do grania. Sterujemy i posługujemy się w niej przy pomocy myszki.


Twoje ciastko

Ocena gry

Wspaniała i prosta gierka gdzie będziemy bawić się w kuchni na przygotowaniu ciasteczek Twoich marzeń. Mamy możliwość wyboru kształtu takiego ciastka jak i też rożnych innych dodatków, której pojawią się już w kolejnych etapach gierki. Gramy oczywiście myszką.


« poprzednia 1 2 następna »

Popularne gry

 • Dla 3 latka
 • Kolorowaka lulek tv

  Kolorowaka lulek tv

  Oglądana: 3523 ocena: 0.00

 • Gra gotowanie lulek tv

  Gra gotowanie lulek tv

  Oglądana: 3251 ocena: 0.00

 • Twoje ciastko

  Twoje ciastko

  Oglądana: 2146 ocena: 0.00

 • Zabawa w cienie z Kubusiem Puchatkiem

  Zabawa w cienie z Kubusiem Puchatkiem

  Oglądana: 2016 ocena: 0.00

 • Gra pianinem online

  Gra pianinem online

  Oglądana: 1987 ocena: 0.00

Reklama

cookie