Strona glówna
Twoje konto
Uzytkownicy serwisu
Rejestracja konta
Kontakt
Szukaj:
<

Najnowsi uzytkownicy

Edukacyjne darmowe gry dla dzieci online Dla 2 latka 9 gier

Przebieranka z Kubusiem

Ocena gry

Do Waszej dyspozycji została oddana postać Kubusia, który już czeka na Was by zmienić mu jakieś ubrania i zabawić się w jego przebieranki. Wesoła zabawa na Was już tutaj czeka. Używamy do ubierani i przebierania tylko myszki komputerowej.


Kot i mysz

Ocena gry

Ta myszka bardzo uwielbia ser! My w tej grze wcielamy się w postać kota. Nie możemy dopuścić do tego, aby mysz zabrała nam cały ser! Naszym zadaniem jest wystraszenie myszy poprzez bicie ją w głowie, gdy mała tylko pojawi się na zewnątrz!


Gra dla 2 latka

Ocena gry

Gra w której będziemy musieli dopasować przedmioty do cieniów które znajdują się na środku gry. Gdy wiesz jaki cień pasuje do danego obrazka wskazujemy go przy pomocą myszki. Zaczynamy od łatwych cieni w tej gierce.


Kolorowaka lulek tv

Ocena gry

Kolejna gierka od lulka tym razem zajmujemy się kolorowaniem obrazków. Znajdziemy na nich do pokolorowania między innymi zwierzątka. Na dole mamy kredki na które klikamy myszką aby móc wybrać określony kolor do malowania.Gra gotowanie lulek tv

Ocena gry

Zagramy w fajną polską grę od lulek.tv. Gra jest w pełni bezpieczna dla dzieci i dostępna w wersji online. Gra w języku polskim z dokładną instrukcją do grania. Sterujemy i posługujemy się w niej przy pomocy myszki.


Układanie zwierzątek

Ocena gry

W tej grze będziemy mieli możliwość dekorowania obrazka i układania na nim różnego rodzaju zwierzątek. Zwierzątka te znajdują się w lewym dolnym rogu gry, klikamy na jakieś zwierzątko i umieszczamy je na planszy gry, przestawiając w dowolne miejsce.


Gra safarii dla dzieci

Ocena gry

Gra w której będziemy rozpoznawać różnego rodzaju zwierzątka, który ukryły się na tej planszy gierki. U góry mamy pokazaną listę zwierzęta jaką będziemy musieli odszukać. Gdy nam się to uda klikamy myszką na nie.


Kucyk Pony Ubieranka

Ocena gry

Ten mały Kucyk pony uwielbia się stroić. Pomóż mu wybrać odpowiedni strój na wieczorne spotkanie. Rusz wyobraźnią i stwórz kreację doskonałą!


Kolorowanka Dalej Diego

Ocena gry

Prosta kolorowanka dla dzieci w której to będziemy mieli do pokolorowania znaną postać podróżnika i przyjaciela Dory jakim jest Diego. Obok niego do malowania mamy jego ulubionego towarzysza wypraw. Malujemy obrazki przy użyciu myszki.


« poprzednia 1 następna »

Więcej gier:

układanie

Popularne gry

 • Dla 2 latka
 • Kot i mysz

  Kot i mysz

  Oglądana: 3952 ocena: 0.00

 • Kolorowaka lulek tv

  Kolorowaka lulek tv

  Oglądana: 3523 ocena: 0.00

 • Gra dla 2 latka

  Gra dla 2 latka

  Oglądana: 3419 ocena: 0.00

 • Gra gotowanie lulek tv

  Gra gotowanie lulek tv

  Oglądana: 3251 ocena: 0.00

 • Układanie zwierzątek

  Układanie zwierzątek

  Oglądana: 2918 ocena: 0.00

Reklama

cookie